Baodu International Advanced Construction Material Co., Ltd.

 • Chiny Baodu International Advanced Construction Material Co., Ltd. profil firmy
 • Chiny Baodu International Advanced Construction Material Co., Ltd. profil firmy
 • Chiny Baodu International Advanced Construction Material Co., Ltd. profil firmy
 • Chiny Baodu International Advanced Construction Material Co., Ltd. profil firmy
 • Chiny Baodu International Advanced Construction Material Co., Ltd. profil firmy
Rynek Główny Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Zachodnia Europa, Wschodnia Europa, Azji wschodniej, Azja Południowo-Wschodnia, Bliski Wschód, Afryka, Oceania, Na calym swiecie
Rodzaj działalności Producent, Eksporter
marki BAODU
Ilość pracowników 51~100
Coroczne wyprzedaże $50 Million-$100 Million
Rok założenia 2001
pc Export 50% - 60%

Wprowadzenie

Chiny Baodu International Advanced Construction Material Co., Ltd. profil firmy 0Chiny Baodu International Advanced Construction Material Co., Ltd. profil firmy 1

Baodu została założona w 2001 roku z ponad 200 zarejestrowanymi pracownikami. Biuro Baodu znajduje się w Daxing w Pekinie, a fabryka Hebei Yongqing została oficjalnie oddana do użytku w 2014 roku. Baodu to kompleksowe przedsiębiorstwo integrujące projektowanie konstrukcji architektonicznych, kompleksowe leczenie hałasu przemysłowego, zielone budownictwo materiały, wille z lekkiej stali, domy ruchome, obróbka elementów konstrukcji stalowych i produkcja płyt, badania i rozwój oraz marketing.

Obecnie ma zdolność produkcyjną 100 000 ton prefabrykowanej konstrukcji stalowej i 1 miliona metrów kwadratowych płyt redukujących hałas budowlany i akustyczny. Produkty sprzedawane są do ponad 30 krajów i regionów w kraju i za granicą. Baodu to krajowy wysoki- przedsiębiorstwo technologiczne z ponad 40 patentami na wynalazki i wzory użytkowe.

Historia

W 2001 r. Pekin Baodu Light Steel Color Plate Co., Ltd.został założony,

 

W 2008 roku Baodu wszedł na rynek międzynarodowy, taki jak Azja Południowo-Wschodnia, Afryka, Bliski Wschód i inne kraje,

 

W 2011 roku Baodu założył bazę produkcyjną icentrum badawczo-rozwojowew Langfang w prowincji Hebei, która wyprodukowała konstrukcję stalową, PU, ​​materiał do architektury akustycznej.

 

W 2015 roku Baodu zdobył nagrody w rankingu Beijing Steel Structure Industry Top 10, New High-tech Enterprise i New Energy-saving Plate Top 10.

 

W 2018 roku firma Baodu zmieniła nazwę na „Baodu International Engineering Tehnology Co., Ltd.” i „Baodu International Advanced Construction Material Co., Ltd.”

 

W 2019 roku Baodu International współpracowało z Laboratorium Akustyki Uniwersytetu i Instytutu Badawczego Tsinghua, Instytutem Akustyki Chińskiej Akademii Nauk oraz utworzyło laboratorium akustyki architektonicznej oraz centrum badawczo-rozwojowe technologii paneli i urządzeń architektury akustycznej.

 

W 2021 roku Baodu zostało uznane przez Bureau of Economy and Information Technology jako „Beijing Specialized and Special New Enterprise”,


W 2022 roku Baodu otrzymał nagrodę „Beijing Enterprise Technology Center” i „Beijing Intellectual Property Pilot Unit”,

Usługa

24 godziny na odpowiedź, 48 godzin na rozwiązanie.

1. Jakość: importowany sprzęt z Niemiec i Szwajcarii, profesjonalni pracownicy, którzy są zaangażowani od ponad dziesięciu lat, mają własny dział badań i rozwoju oraz w pełni spełniają standardy użytkowania różnych krajów.

2. Indywidualna usługa: Organizujemy specjalną osobę do połączenia zgodnie z potrzebami klienta, indywidualną obsługę.

3. Wsparcie techniczne:
Pokój aktywności: Zapewniamy doradztwo online i usługi instalacyjne przez dedykowany personel, a także całodobowy serwis zespołu posprzedażowego.

Warsztat: Mamy prawie 50 profesjonalnych inżynierów, którzy mogą wyjechać za granicę, aby zapewnić wsparcie techniczne i wskazówki, dopóki wszystkie problemy nie zostaną rozwiązane dla naszych klientów.

4. Handel międzynarodowy: Koncentrujemy się na handlu międzynarodowym w branży budowlanej od ponad dziesięciu lat i zgromadziliśmy różne doświadczenia od różnych klientów w różnych krajach.Dzięki temu możemy być na bieżąco z naszymi klientami i nowymi zasadami.Pomaga w odprawie celnej i oszczędza koszty i czas dla naszych klientów.

 

Nasz zespół

 • Chiny Baodu International Advanced Construction Material Co., Ltd. profil firmy 0

 • Pracownicy

 •  

 • Liczba personelu kontroli jakości: Ponad 20 osób

 • Członek zespołu badawczo-rozwojowego: ponad 80 osób

 • Dział handlu zagranicznego: Ponad 20 osób

Członek fabryki: ponad 100 osób

 

 

Kultura firmy

 

Wartości przedsiębiorstwa: altruistyczne, dobre i w górę.
Misja przedsiębiorstwa: uczyń świat spokojniejszym i szczęśliwszym.
Koncepcja przedsiębiorstwa: ciągła aktualizacja i iteracja, aktywna samodzielna subwersja.
Wizja przedsiębiorstwa: Bądź liderem w dziedzinie akustycznych paneli warstwowych.
Duch przedsiębiorczości: Zwiększ pozytywną energię i naucz się okazywać wdzięczność.
Poranne spotkanie: metoda umysłu szczęścia, metoda umysłu sukcesu.


 

Zostaw wiadomość