• Baodu International Advanced Construction Material Co., Ltd.
    PAN
    „Otrzymaliśmy go 8 dni temu i wszystko poszło bardzo dobrze, dziękujemy, cieszymy się, że go mamyprodukt już w zakładzie. Wszystko, co komunikujemy z Tobą"
  • Baodu International Advanced Construction Material Co., Ltd.
    PAN
    „Cześć Kerry, przeprowadziliśmy dalsze testy na panelu i jesteśmy zadowoleni z wyników”.
Osoba kontaktowa : Chunlei Song
Numer telefonu : +86 13717927965
WhatsApp : +8613717927965

RAL Aluminiowe panele ścienne z metalu do konstrukcji stalowych 840 mm

Miejsce pochodzenia Hebei, Chiny
Nazwa handlowa BAODU
Minimalne zamówienie 300 metrów kwadratowych
Cena $4-6square meter
Szczegóły pakowania <i>In general, for steel structure , we use the steel frame packing to keep goods not to be broken .
Czas dostawy 15 DNI
Zasady płatności L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply 5000 metrów kwadratowych / metrów kwadratowych dziennie

Skontaktuj się ze mną, aby otrzymać bezpłatne próbki i kupony.

WhatsApp:0086 18588475571

czat: 0086 18588475571

Skype'a: sales10@aixton.com

W razie jakichkolwiek wątpliwości zapewniamy całodobową pomoc online.

x
Szczegóły Produktu
Standard GB Kolor RAL
Grubość 0,4 mm-1,0 mm Obróbka powierzchniowa Pokryty
Orzecznictwo ISO 9001 Szerokość 600, 840 mm
Tolerancja ±1% Materiał Stal galwanizowana
Numer modelu YX-75-200-600 Długość Zapotrzebowanie klienta
High Light

Metalowe panele elewacyjne RAL

,

metalowe panele elewacyjne 840 mm

,

aluminiowa blacha elewacyjna RAL

Zostaw wiadomość
opis produktu

Co rozumiemy przez okładzinę?

 

Mówiąc najprościej, okładzina odnosi się do pokrycia materiałów budowlanych (domu lub innej konstrukcji) dodatkową warstwą.Warstwa ta istnieje po to, aby chronić konstrukcję budynku, a także nadać mu estetyczny wygląd. W ostatnim czasie wzrosło wykorzystanie stali jako opcji okładzin ściennych.

 

Zalety stali jako okładziny ściennej:

 

Trwałość

Okładzina stalowa jest niewątpliwie mocna, co oznacza, że ​​może chronić konstrukcję, którą pokrywa, zwiększając stabilność budynku.Dobrze radzi sobie w trudnych warunkach. Okładzina stalowa może chronić osłoniętą przez nią konstrukcję wewnętrzną przed skutkami zmian temperatury, wiatru, deszczu, nasłonecznienia i zanieczyszczeń.Żywotność okładzin stalowych jest również długa, zwłaszcza w porównaniu z innymi materiałami, takimi jak drewno.

 

Niepalny

Kolejną wielką cechą okładziny stalowej jest to, że jest niepalna.Daje to przewagę nad tradycyjnymi okładzinami, takimi jak drewno, ponieważ może być bezpieczniejszą opcją dla Twojego systemu okładzin.

 

Niskie koszty utrzymania

Okładzina stalowa jest materiałem o niewielkich wymaganiach konserwacyjnych. Ze względu na swoją odporność na trudne warunki wymaga minimalnych prac naprawczych lub konserwacyjnych, często wystarczy lekkie czyszczenie, aby wyglądała jak najlepiej.

 

Lekki i łatwy w instalacji

Okładzina stalowa jest lekka, a arkusze są łatwe w transporcie na plac budowy i montażu.Jest szczególnie przydatny jako okładzina budynków przenośnych ze względu na swoją trwałość (mało prawdopodobne uszkodzenie podczas przenoszenia) i niską wagę (nie zwiększa zbytnio całkowitej wagi konstrukcji).

 

Zrównoważony/przyjazny dla środowiska

Stal łatwo poddaje się recyklingowi, dlatego pod koniec okresu użytkowania jako okładzina można ją przerobić na coś innego.Po usunięciu z budynku można go ponownie wykorzystać do innych zastosowań wokół nieruchomości lub sprzedać komercyjnemu zakładowi recyklingu metali

 

Gama profili i kolorów

BAODU dostarcza wiele różnych profili okładzin stalowych, więc jest bardzo prawdopodobne, że znajdziesz typ, który będzie pasował do Twojego budynku.Dostępna jest również szeroka gama kolorystyczna.

 

Gama rodzajów powłok stopowych

BAODU oferuje różne opcje powłok na okładziny stalowe. Wybrana powłoka będzie zależała od lokalizacji budynku i wymaganego poziomu dodatkowej ochrony.

 

Nasz doświadczony i wykwalifikowany zespół może dostarczać i instalować produkty do ponownego pokrycia dachowego na nieruchomościach mieszkalnych i komercyjnych.Skontaktuj się z nami już dziś, aby uzyskać bezpłatną, niezobowiązującą wycenę.Możesz także zobaczyć galerię naszych ostatnich realizacji tutaj.

 

ZALETY

1. Jakość: importowany sprzęt z Niemiec i Szwajcarii, profesjonalni pracownicy, którzy są zaangażowani od ponad dziesięciu lat, mają własny dział badań i rozwoju oraz w pełni spełniają standardy użytkowania różnych krajów.

2. Usługa dostosowana: Organizujemy specjalną osobę do połączenia zgodnie z potrzebami klienta, usługę indywidualną.

3. Wsparcie techniczne:

Pokój aktywności: Zapewniamy doradztwo online i usługi instalacyjne przez dedykowany personel, a także całodobowy serwis zespołu posprzedażowego.

Warsztat: Mamy prawie 50 profesjonalnych inżynierów, którzy mogą wyjechać za granicę, aby zapewnić wsparcie techniczne i wskazówki, dopóki wszystkie problemy nie zostaną rozwiązane dla naszych klientów.

4. Handel międzynarodowy: Koncentrujemy się na handlu międzynarodowym w branży budowlanej od ponad dziesięciu lat i zgromadziliśmy różne doświadczenia od różnych klientów w różnych krajach. Dzięki temu możemy na bieżąco informować naszych klientów i nowe zasady .Pomaga w odprawie celnej i oszczędza koszty i czas dla naszych klientów.