Wszystkie produkty
-
Płyta warstwowa Rockwool
-
Płyta warstwowa z poliuretanu
-
Akustyczny panel warstwowy
-
Płyta warstwowa z wełny szklanej
-
Magazyn stali prefabrykowanej
-
Metalowe panele okładzinowe
-
blacha perforowana
-
Profilowana blacha stalowa
-
Stalowe poszycie podłogowe
-
Aluminiowy panel warstwowy
-
Składany dom kontenerowy
-
Płyta warstwowa EPS
-
Dekoracyjny panel warstwowy
-
Narożnik panelu warstwowego
-
Węzeł ze stali
-
Izolacja z wełny szklanej
-
Izolacja z wełny skalnej
-
Belka stalowa konstrukcyjna
-
Stalowy kąt
-
Sekcja kanału stalowego
-
PAN„Otrzymaliśmy go 8 dni temu i wszystko poszło bardzo dobrze, dziękujemy, cieszymy się, że go mamyprodukt już w zakładzie. Wszystko, co komunikujemy z Tobą" -
PAN„Cześć Kerry, przeprowadziliśmy dalsze testy na panelu i jesteśmy zadowoleni z wyników”. -
Panibardzo zadowolona i dobry produkt. Szybka wysyłka i wszystko poszło bardzo dobrze
słowa kluczowe [ 200mm thickness pu sandwich panel ] mecz 148 produkty.
75 mm wodoodporna płytka izolacyjna z wełny kamiennej, kolorystyczna do izolacji biurowej
| Steel thickness: | 0.4mm-0.8mm |
|---|---|
| Thickness: | 50mm 75mm 80mm 100mm 125mm 150mm 200mm |
| Keyword: | Rockwool Sandwich Panel |
Innowacyjna technologia Ognioodporna PU uszczelniająca płytka Sandwich Rockwool
| Advantage: | Superior Fireproof-insulation Fire Proof Light Weight&Easy To Install Fireproof Innovative Technology |
|---|---|
| Waterproof: | Yes |
| MOQ: | 200-500 Square Meters |
Wodoodporne aluminiowe panele rdzeniowe z blachy aluminiowej 50 mm-200 mm
| Gęstość: | 64-120KG/m3 |
|---|---|
| Stopień ognioodporności: | A |
| Nazwa produktu: | Aluminiowy panel warstwowy 50 mm-200 mm Wodoodporny materiał okładziny zewnętrznej ściany |
Narożny panel szklany z wełny szklanej PU do dachu ściennego w chłodni
| Projekt: | Nowoczesny |
|---|---|
| Materiał: | Wełna szklana Rockwool PU |
| Typ instalacji: | naścienny |
Stalowa wełna szklana Akustyczny panel PUF Dach domu Odporność termiczna Dostosowane
| Nazwa produktu: | Dźwiękoszczelny panel akustyczny o odporności termicznej w kolorze stali |
|---|---|
| Materiał: | wełna mineralna/wełna szklana/pu |
| Instalacja: | Łatwy |
Specjalistyczny płytek akustyczny z wełny skalnej grubość stali 0,4-0,8 mm
| Nazwa produktu: | Specjalistyczny Panel Sandwich Rockwool Stalowa grubość 0,4 mm-0,8 mm Wylęgowanie cieplne |
|---|---|
| MOQ: | 300-500 metrów kwadratowych |
| Długość: | Zindywidualizowane |
Energooszczędne płyty kompozytowe z wełny skalnej o gęstości 90-150 kg/m3
| Gęstość: | 90-150 kg/m3 |
|---|---|
| Dźwiękoszczelny: | - Tak, tak. |
| Zalety: | Doskonała izolacja ognioodporna Ognioodporność Lekka i łatwa w instalacji Ognioodporna Innowacyjna t |
Instalacja na miejscu Płyty dachowe z wełny kamiennej Polyuretanu Ognioodporna izolacja cieplna
| Nazwa produktu: | Instalacja na miejscu Płytka kanapkowa z poliuretanu ognioodpornego izolacji cieplnej z wełny skalne |
|---|---|
| MOQ: | 300-500 metrów kwadratowych |
| Gęstość: | 50mm 75mm 80mm 100mm 125mm 150mm 200mm |
izolowane panele z pianki poliuretanowej Rockwool z wełny szklanej do magazynu
| Nazwa produktu: | Lekki panel izolacji akustycznej z wełny szklanej Rockwool z poliuretanu do magazynu |
|---|---|
| Grubość: | 50mm 75mm 80mm 100mm 125mm 150mm 200mm |
| Kolor: | Dostosowane |
Rockwool Sandwich Acp Panel Aluminiowa płyta warstwowa 4-stronna
| Nazwa produktu: | Ognioodporna ściana zewnętrzna z wełny mineralnej Rockwool Aluminiowa płyta warstwowa 4-stronna wełn |
|---|---|
| Grubość: | 50-200 mm |
| Kolor: | różne kolory |

