Wszystkie produkty
-
Płyta warstwowa Rockwool
-
Płyta warstwowa z poliuretanu
-
Akustyczny panel warstwowy
-
Płyta warstwowa z wełny szklanej
-
Magazyn stali prefabrykowanej
-
Metalowe panele okładzinowe
-
blacha perforowana
-
Profilowana blacha stalowa
-
Stalowe poszycie podłogowe
-
Aluminiowy panel warstwowy
-
Składany dom kontenerowy
-
Płyta warstwowa EPS
-
Dekoracyjny panel warstwowy
-
Narożnik panelu warstwowego
-
Węzeł ze stali
-
Izolacja z wełny szklanej
-
Izolacja z wełny skalnej
-
Belka stalowa konstrukcyjna
-
Stalowy kąt
-
Sekcja kanału stalowego
-
PAN„Otrzymaliśmy go 8 dni temu i wszystko poszło bardzo dobrze, dziękujemy, cieszymy się, że go mamyprodukt już w zakładzie. Wszystko, co komunikujemy z Tobą" -
PAN„Cześć Kerry, przeprowadziliśmy dalsze testy na panelu i jesteśmy zadowoleni z wyników”. -
Panibardzo zadowolona i dobry produkt. Szybka wysyłka i wszystko poszło bardzo dobrze
słowa kluczowe [ aluminum composite panel siding ] mecz 29 produkty.
Wodoszczelny panel Sandwich Rockwool szerokość 1000 mm
| Materiał: | Wełna mineralna, PU, stal kolorowa |
|---|---|
| Zalety: | Doskonała izolacja ognioodporna Ognioodporność Lekka i łatwa w instalacji Ognioodporna Innowacyjna t |
| Styl projektowania: | Nowoczesny |
Aluminiowa pianka RAL Kolor niestandardowy Szklanawota Zewnętrzna ściana Sandwich Panel 64kg/M3 Gęstość
| Nazwa produktu: | Pianka aluminiowa Kolor RAL Dostosowany panel ścienny z wełny szklanej o gęstości 64 kg / m3 |
|---|---|
| Kolor: | Kolor RAL; dostosowany |
| Próbka: | Bezpłatna próbka |
Polyuretanowy dźwięk wchłaniający Panel akustyczny wodoodporny Wełna mineralna Długość dostosowana
| Nazwa produktu: | Panel dźwiękochłonny z poliuretanowej wodoodpornej wełny mineralnej o niestandardowej długości |
|---|---|
| funkcjonować: | Izolacja termiczna i izolacja akustyczna |
| Materiał: | Wełna szklana Rockwool |
Pokój czysty Manual Panel Sandwich Inżynieria Przenośny Gmp Pokój czysty Modularny Pokój czysty bez pyłu
| Nazwa produktu: | Pokój czysty Manual Panel Sandwich Inżynieria Przenośny Gmp Pokój czysty Modularny Pokój czysty bez |
|---|---|
| Szerokość:: | 980mm,1180mm |
| Słowo kluczowe: | Clean Room Manual Panel |
Dźwiękoszczelne panele Coolroom o grubości 25 mm Panel warstwowy Pur Pir
| Nazwa produktu: | Ognioodporny dźwiękoszczelny panel warstwowy z wełny szklanej do nowoczesnej izolacji budowlanej |
|---|---|
| Korzyść: | Wodoodporny Odporny na wilgoć Ognioodporny itp. |
| Gęstość: | 64kg/m3 |
SkładPaneł Sandwich z wełny
| Nazwa produktu: | Ognioodporny panel warstwowy Rockwool z poliuretanem na dach i ścianę magazynu Fabhouse |
|---|---|
| Grubość stalowa: | 0,4 mm-0,8 mm |
| Styl projektowania: | Nowoczesny |
Płytka z wodoszczelnej, ognioodpornej, szklanej wełny, do izolowanych budynków
| Nazwa produktu: | Ognioodporna płyta warstwowa z wełny szklanej do izolowanego budynku z certyfikatem CE |
|---|---|
| Słowo kluczowe: | Wełna szklana |
| świadectwo: | CE |
Odporność ogniowa Lekka płyta warstwowa z wełny szklanej o grubości 50 mm
| Product Name: | Fire Resistance Light Weight Glasswool Acoustic Thermal Insulation Thickness 50mm 75mm 80mm 100mm 125mm 150mm 200mm |
|---|---|
| Density: | 64kg/m3 |
| Project Solution Capability: | Graphic Design 3D Model Design Total Solution For Project |
50 mm grubości Panel Sandwich ze szklanego włókna
| Próbka: | Darmowa próbka |
|---|---|
| Styl projektowania: | Nowoczesny |
| Gęstość: | 64kg/m3 |
Włókno szklane izolacja szklana szklana izolacja dźwiękowa szklana wełna panel ścienny izolacja cieplna wchłanianie hałasu
| Kolor: | Żółty |
|---|---|
| Okładzina: | FSK/Winyl/Folia aluminiowa/WMP/WMSK/Czarny papier bibułkowy/Kraft/Brak |
| OEM: | Zaakceptować |

