Wszystkie produkty
-
Płyta warstwowa Rockwool
-
Płyta warstwowa z poliuretanu
-
Akustyczny panel warstwowy
-
Płyta warstwowa z wełny szklanej
-
Magazyn stali prefabrykowanej
-
Metalowe panele okładzinowe
-
blacha perforowana
-
Profilowana blacha stalowa
-
Stalowe poszycie podłogowe
-
Aluminiowy panel warstwowy
-
Składany dom kontenerowy
-
Płyta warstwowa EPS
-
Dekoracyjny panel warstwowy
-
Narożnik panelu warstwowego
-
Węzeł ze stali
-
Izolacja z wełny szklanej
-
Izolacja z wełny skalnej
-
Belka stalowa konstrukcyjna
-
Stalowy kąt
-
Sekcja kanału stalowego
-
PAN„Otrzymaliśmy go 8 dni temu i wszystko poszło bardzo dobrze, dziękujemy, cieszymy się, że go mamyprodukt już w zakładzie. Wszystko, co komunikujemy z Tobą" -
PAN„Cześć Kerry, przeprowadziliśmy dalsze testy na panelu i jesteśmy zadowoleni z wyników”. -
Panibardzo zadowolona i dobry produkt. Szybka wysyłka i wszystko poszło bardzo dobrze
słowa kluczowe [ fire resistant glass wool material ] mecz 219 produkty.
Niestandardowa prefabrykowana konstrukcja stalowa magazyn prefabrykowana konstrukcja stalowa budynek
| Nazwa produktu: | Prefabrykowana stalowa konstrukcja magazynowa konstrukcja stalowa konstrukcja stalowa |
|---|---|
| Gwarancja: | 50 lat |
| Ramka główna: | Trwałe H-formy stalowe wiązki |
Zbudowa składowa prefabrykowana
| Nazwa produktu: | Prefabrykowane szopy przemysłowe Konstrukcja stalowa z Chin Magazyn prefabrykatów z płyt warstwowych |
|---|---|
| Usługa przetwarzania: | Zgięcie, spawanie, odwijanie, cięcie, bicie |
| Materiał: | stali |
Zastosowane nowoczesne prefabrykowane magazynki metalowe szybkie montaż
| Nazwa produktu: | Dostosowany prefabrykowany magazyn ze stalową konstrukcją Nowoczesny prefabrykowany magazyn na sprze |
|---|---|
| Słowo kluczowe: | Zbudowa stalowa magazyn |
| Ramka główna: | Trwałe H-formy stalowe wiązki |
Prefabrykowany magazyn metalowy z stałą belką o kształcie H
| Nazwa produktu: | Prefabrykowana Stalowa Konstrukcja Stalowa Metalowy Budynek Magazyn |
|---|---|
| Rodzaj: | Struktura stalowa |
| Słowo kluczowe: | Zbudowa stalowa magazyn |
Dach Ściany Poliuretanowe Sandwich Puf Panele Chłodnia 150mm
| Nazwa produktu: | Izolacja cieplna PU 38 kg / M3 Gęstość 150 mm Płyta warstwowa z poliuretanu dachowego |
|---|---|
| Kolor: | RAL |
| Gęstość: | 40-42kg/m3 |
Q345B Stalowe powłoki ognioodporne 2h Zgodność sejsmiczna GB50011 BIM LOD300 Galwanizacja na gorąco ≥80μM Styl projektowania przemysłowego Magazynowa konstrukcja stalowa Budynek 15-60m
| Nazwa produktu: | Rozpiętość 15-60m Q345B Stalowe powłoki ognioodporne (2h) Zgodność sejsmiczna (GB50011) BIM LOD300 G |
|---|---|
| Wysokość kolumny: | 6m-12m regulowany |
| Panel dachu/ściany: | Rockwool/PU/Glasswool Sandwich Panel |
Panele warstwowe z pianki poliuretanowej o grubości 50 mm-200 mm Okładzina chłodni z izolacją zewnętrzną
| Nazwa produktu: | 50-200mm Kolor RAL Poliuretanowy panel warstwowy Okładzina ścienna Chłodnia izolowana na zewnątrz |
|---|---|
| izolacja cieplna: | Tak |
| Powierzchnia: | Dostosowane |
Warsztaty konstrukcji stalowych Budownictwo Warsztaty ram stalowych Skład stalowy
| Nazwa produktu: | Warsztaty konstrukcji stalowych Budownictwo Warsztaty ram stalowych Skład stalowy |
|---|---|
| Włóczno: | C.Z. Stal w kształcie |
| Konserwacja: | Niskie |
Wysokiej wytrzymałości prefabrykowana konstrukcja stalowa magazyn Niestandardowe rozmiary Szybka instalacja Certyfikowany ISO Trwałe i przyjazne środowisku rozwiązanie budynków przemysłowych
| Wysokość kolumny: | 6m-12m regulowany |
|---|---|
| Panel dachu/ściany: | Rockwool/PU/Glasswool Sandwich Panel |
| Styl projektowania: | Przemysłowe |
Izolacja budowlana Redukcja hałasu Panel Sandwich Ral Kolor
| Nazwa produktu: | Izolacja konstrukcyjna Kolor RAL Izolacja akustyczna Panel do izolacji termicznej budynków i innych |
|---|---|
| izolacja cieplna: | Tak |
| Długość: | Dostosowane |

