Wszystkie produkty
-
Płyta warstwowa Rockwool
-
Płyta warstwowa z wełny szklanej
-
Płyta warstwowa z poliuretanu
-
Akustyczny panel warstwowy
-
Magazyn stali prefabrykowanej
-
Metalowe panele okładzinowe
-
blacha perforowana
-
Profilowana blacha stalowa
-
Stalowe poszycie podłogowe
-
Aluminiowy panel warstwowy
-
Składany dom kontenerowy
-
Płyta warstwowa EPS
-
Dekoracyjny panel warstwowy
-
Narożnik panelu warstwowego
-
Węzeł ze stali
-
Izolacja z wełny szklanej
-
Izolacja z wełny skalnej
-
Belka stalowa konstrukcyjna
-
Stalowy kąt
-
Sekcja kanału stalowego
-
PAN„Otrzymaliśmy go 8 dni temu i wszystko poszło bardzo dobrze, dziękujemy, cieszymy się, że go mamyprodukt już w zakładzie. Wszystko, co komunikujemy z Tobą" -
PAN„Cześć Kerry, przeprowadziliśmy dalsze testy na panelu i jesteśmy zadowoleni z wyników”. -
Panibardzo zadowolona i dobry produkt. Szybka wysyłka i wszystko poszło bardzo dobrze
słowa kluczowe [ rockwool ] mecz 345 produkty.
Szybkie instalowanie ciężkich urządzeń prefabrykowane magazyn metalowy wielofunkcyjny
| Słowo kluczowe: | Zbudowa stalowa magazyn |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Szybka instalacja prefabrykowanego budynku konstrukcji stalowej magazynu, prefabrykowany magazyn o d |
| Trwałość: | Wysoki |
Wytrzymałe strukturalne prefabrykowane stalowe magazyn wysoko efektywne
| Product Name: | Structural Steel Prefabricated Construction Workshop Building Hangar Steel Structure Warehouse |
|---|---|
| Roof & Wall Panel: | Color Steel Veneer, Rockwool Sandwich Panel, PU Sandwich Panel Etc |
| Material: | Steel |
Zbudowa składowa prefabrykowana
| Nazwa produktu: | Prefabrykowane szopy przemysłowe Konstrukcja stalowa z Chin Magazyn prefabrykatów z płyt warstwowych |
|---|---|
| Usługa przetwarzania: | Zgięcie, spawanie, odwijanie, cięcie, bicie |
| Materiał: | stali |
Specjalistyczny magazyn metalowy i stalowy
| Nazwa produktu: | Tanie dostosowane przemysłowe metalowe konstrukcje stalowe Materiały budowlane Projektowanie Hangar |
|---|---|
| Projekt rysunku: | SAP2000/AutoCAD /PKPM /3D3S/TEKLA |
| Konserwacja: | Niskie |
Nowoczesna konstrukcja stalowa Broiler House Chicken Warehouse For Farmhouse
| Product Name: | Modern Design Steel Structure Broiler House Chicken Warehouse for Farmhouse Application |
|---|---|
| Application: | Steel Storage,factory Or Logistic Warehouse |
| Color: | Customized Color |
Wysokiej wytrzymałości prefabrykowana konstrukcja stalowa magazyn Niestandardowe rozmiary Szybka instalacja Certyfikowany ISO Trwałe i przyjazne środowisku rozwiązanie budynków przemysłowych
| Wysokość kolumny: | 6m-12m regulowany |
|---|---|
| Panel dachu/ściany: | Rockwool/PU/Glasswool Sandwich Panel |
| Styl projektowania: | Przemysłowe |
Q345B Stalowe powłoki ognioodporne 2h Zgodność sejsmiczna GB50011 BIM LOD300 Galwanizacja na gorąco ≥80μM Styl projektowania przemysłowego Magazynowa konstrukcja stalowa Budynek 15-60m
| Nazwa produktu: | Rozpiętość 15-60m Q345B Stalowe powłoki ognioodporne (2h) Zgodność sejsmiczna (GB50011) BIM LOD300 G |
|---|---|
| Wysokość kolumny: | 6m-12m regulowany |
| Panel dachu/ściany: | Rockwool/PU/Glasswool Sandwich Panel |
Modułowe panele ścienne do czystych pomieszczeń o szerokości 1180 mm i panele kanapkowe
| Nazwa produktu: | Standardowe modułowe panele ścienne w czystych pomieszczeniach |
|---|---|
| Szerokość:: | 980mm,1180mm |
| Słowo kluczowe: | Clean Room Murs Sandwich Panel |
Budowla magazynu metalowego prefabrykowanego dla przemysłu wysoka odporność na warunki pogodowe trwałe
| Nazwa produktu: | Wysokiej jakości magazyn konstrukcji stalowych/magazyny konstrukcji stalowych przemysłowych |
|---|---|
| Struktura: | Rama konstrukcji stalowej spawana |
| Instalacja: | Łatwo. |
Niedrogie utrzymanie Prefabrykowana konstrukcja ze stali lekkiej Budynek biurowy dla kurczaków Hangar Skład i warsztat
| Nazwa produktu: | Prefabrykowana konstrukcja z lekkiej stali Niestandardowy budynek biurowy Fabryka drób domek stalowy |
|---|---|
| Struktura: | Rama konstrukcji stalowej spawana |
| Konserwacja: | Niskie |

