Wszystkie produkty
-
Płyta warstwowa Rockwool
-
Płyta warstwowa z poliuretanu
-
Akustyczny panel warstwowy
-
Płyta warstwowa z wełny szklanej
-
Magazyn stali prefabrykowanej
-
Metalowe panele okładzinowe
-
blacha perforowana
-
Profilowana blacha stalowa
-
Stalowe poszycie podłogowe
-
Aluminiowy panel warstwowy
-
Składany dom kontenerowy
-
Płyta warstwowa EPS
-
Dekoracyjny panel warstwowy
-
Narożnik panelu warstwowego
-
Węzeł ze stali
-
Izolacja z wełny szklanej
-
Izolacja z wełny skalnej
-
Belka stalowa konstrukcyjna
-
Stalowy kąt
-
Sekcja kanału stalowego
-
PAN„Otrzymaliśmy go 8 dni temu i wszystko poszło bardzo dobrze, dziękujemy, cieszymy się, że go mamyprodukt już w zakładzie. Wszystko, co komunikujemy z Tobą" -
PAN„Cześć Kerry, przeprowadziliśmy dalsze testy na panelu i jesteśmy zadowoleni z wyników”. -
Panibardzo zadowolona i dobry produkt. Szybka wysyłka i wszystko poszło bardzo dobrze
słowa kluczowe [ panel sandwich rockwool ] mecz 337 produkty.
Izolacja cieplna PU uszczelniające płyty Sandwich z wełny kamiennej szerokość 1000 mm
| Zalety: | Doskonała izolacja ognioodporna Ognioodporność Lekka i łatwa w instalacji Ognioodporna Innowacyjna t |
|---|---|
| Słowo kluczowe: | Płyta warstwowa Rockwool |
| Grubość stali: | 0,4 mm-0,8 mm |
Długość paneli wykonane na zamówienie Rockwool do izolacji budynków biurowych na zewnątrz
| Grubość stali: | 0,4 mm-0,8 mm |
|---|---|
| Styl projektowania: | Nowoczesny |
| Wodoodporny: | - Tak, tak. |
Nowoczesna płytka roślinna do izolacji konstrukcyjnej ze stali 0,4-0,8 mm
| Zastosowanie: | Ściany Budynku Magazynu Pokrycia Dachowe Ściana I Dach |
|---|---|
| Wykorzystanie: | Sklep z izolacjami budowlanymi Biuro zewnętrzne |
| Grubość stali: | 0,4 mm-0,8 mm |
Zwiększona gęstość izolacji termicznej 90-150 kg/m3 Panel Sandwich Rockwool Kolor Powierzchnia stalowa
| Materiał: | Wełna mineralna, PU, stal kolorowa |
|---|---|
| Zastosowanie: | Ściany Budynku Magazynu Pokrycia Dachowe Ściana I Dach |
| Nazwa produktu: | Płyty sandwich z wełny kamiennej z uszczelnieniem PU |
Innowacyjna technologia Ognioodporna PU uszczelniająca płytka Sandwich Rockwool
| Advantage: | Superior Fireproof-insulation Fire Proof Light Weight&Easy To Install Fireproof Innovative Technology |
|---|---|
| Waterproof: | Yes |
| MOQ: | 200-500 Square Meters |
9000mm Max Length Rockwool Sandwich Panel Perfect for 100 Lab Clean Room Needs
| Fire Resistance: | Class A |
|---|---|
| Applications: | 100 Lab / Laboratory Clean Room |
| Key Words: | Rockwool Sandwich Panel |
Prefabrykowany 125 mm izolowany paneł kanapkowy Pu Foam Sealing Customized for Construction
| Nazwa produktu: | Prefabrykowana izolowana pianka Pu z wełny mineralnej Dostosowana konstrukcja płyt warstwowych |
|---|---|
| Gęstość: | 100kg/m3 |
| Wodoodporny: | Tak |
Włókno kamienne, odporne na ogień i ciepło, płytka akustyczna
| Nazwa produktu: | Płyty z wodą i wodą |
|---|---|
| Zastosowanie: | Ściany Budynku Magazynu Pokrycia Dachowe Ściana I Dach |
| Dźwiękoszczelny: | - Tak, tak. |
Wodoszczelna, indywidualna tablica izolowana z wełny kamiennej 0,4 mm-0,8 mm Stal dla nowoczesnego projektu
| Styl projektowania: | Nowoczesne |
|---|---|
| Rodzaj: | Płyty sandwich z wełny kamiennej z uszczelnieniem PU |
| Długość: | Zindywidualizowane |
Modern Design Rockwool Sandwich Panel with Levels A and Galvanized Sheet Surface Material
| Fireproof: | A Grade |
|---|---|
| Cleanliness: | Class 100-100000 |
| Key Words: | Rockwool Sandwich Panel |

