Wszystkie produkty
-
Płyta warstwowa Rockwool
-
Płyta warstwowa z wełny szklanej
-
Płyta warstwowa z poliuretanu
-
Akustyczny panel warstwowy
-
Magazyn stali prefabrykowanej
-
Metalowe panele okładzinowe
-
blacha perforowana
-
Profilowana blacha stalowa
-
Stalowe poszycie podłogowe
-
Aluminiowy panel warstwowy
-
Składany dom kontenerowy
-
Płyta warstwowa EPS
-
Dekoracyjny panel warstwowy
-
Narożnik panelu warstwowego
-
Węzeł ze stali
-
Izolacja z wełny szklanej
-
Izolacja z wełny skalnej
-
Belka stalowa konstrukcyjna
-
Stalowy kąt
-
Sekcja kanału stalowego
-
PAN„Otrzymaliśmy go 8 dni temu i wszystko poszło bardzo dobrze, dziękujemy, cieszymy się, że go mamyprodukt już w zakładzie. Wszystko, co komunikujemy z Tobą" -
PAN„Cześć Kerry, przeprowadziliśmy dalsze testy na panelu i jesteśmy zadowoleni z wyników”. -
Panibardzo zadowolona i dobry produkt. Szybka wysyłka i wszystko poszło bardzo dobrze
słowa kluczowe [ panel sandwich rockwool ] mecz 337 produkty.
Panel z certyfikatem CE Sandwich Rockwool o grubości 100 mm do izolacji przemysłowych
| Nazwa produktu: | Płyta warstwowa Rockwool z certyfikatem CE o grubości 100 mm do zastosowań w izolacji przemysłowej |
|---|---|
| certyfikat: | CE |
| Gęstość: | 100kg/m3 |
PU Panel uszczelniający Sandwich Rockwool RAL Kolor Certyfikat CE
| Nazwa produktu: | PU uszczelniający płytkę roślinną z kolorem RAL i certyfikatem CE |
|---|---|
| Materiał: | Wełna mineralna, PU, stal kolorowa |
| Słowo kluczowe: | Płyta warstwowa Rockwool |
Panel z pianki poliuretanowej Sandwich Rockwool Nowoczesna izolacja cieplna
| Nazwa produktu: | Nowoczesna izolacja cieplna z płyty warstwowej z izolacją termiczną z pianki poliuretanowej |
|---|---|
| Dźwiękoszczelny: | Tak |
| Certyfikat: | CE |
Wyposażone na ścianie płyta z wewnętrznej izolacji kamiennej wełny
| Nazwa produktu: | Producenci Skład Izolowany zewnętrzny dach ściany Rockwool Panel z kanapką dla zielonych projektów |
|---|---|
| Słowo kluczowe: | Płyta warstwowa Rockwool |
| Kolor: | Kolor RAL; dostosowany |
Uszczelnienie PU Wełna mineralna Płyta warstwowa Rockwool 100 kg / m3 OEM
| Nazwa produktu: | Płyty warstwowe z rdzeniem z wełny mineralnej Pu Uszczelnienie wełny mineralnej |
|---|---|
| Szerokość: | 950 mm, 960 mm, 1000 mm |
| Grubość: | 50 mm-200 mm itp |
Fasada Aluminiowa płyta warstwowa z pianki stalowej z wełną mineralną
| Nazwa produktu: | Aluminiowy panel konstrukcyjny ze stalowymi płytami elewacyjnymi Rockwool do obiektów przemysłowych |
|---|---|
| Kolor: | różne kolory |
| Korzyść:: | Wodoodporny Odporny na wilgoć Ognioodporny itp. |
Długość na zamówienie Panel Sandwich Rockwool 80 mm
| Nazwa produktu: | Najwyższej jakości płytka Sandwich z wełny kamiennej |
|---|---|
| Dźwiękoszczelny: | - Tak, tak. |
| Kolor: | Kolor RAL; dostosowany |
Ognioodporne płyty Sandwich z wełny kamiennej i izolowane płyty Sandwich z wełny kamiennej z lekką izolacją
| Zastosowanie: | Ściany Budynku Magazynu Pokrycia Dachowe Ściana I Dach |
|---|---|
| Słowo kluczowe: | Płyta warstwowa Rockwool |
| Certyfikat: | CE |
80 mm Rockwool Sandwich Panel Isolacja dźwiękowa Lekkie ognioodporne poliuretanowe
| Nazwa produktu: | Izolacja akustyczna dla środowiska Lekkie ognioodporne płyty warstwowe z wełny mineralnej z poliuret |
|---|---|
| Aplikacja: | Ściany Budynku Magazynu Pokrycia Dachowe Ściana I Dach |
| Gęstość: | 100kg/m3 |
Lekkie płyty akustyczne z wełny skalnej 150 mm
| Nazwa produktu: | Lekkie płyty Sandwich z wełny skalnej Gęstość 90-150 kg/m3 Grubość stali 0,4 mm-0,8 mm |
|---|---|
| Zastosowanie: | Ściany Budynku Magazynu Pokrycia Dachowe Ściana I Dach |
| Rodzaj: | Płyty sandwich z wełny kamiennej z uszczelnieniem PU |

