Wszystkie produkty
-
Płyta warstwowa Rockwool
-
Płyta warstwowa z poliuretanu
-
Akustyczny panel warstwowy
-
Płyta warstwowa z wełny szklanej
-
Magazyn stali prefabrykowanej
-
Metalowe panele okładzinowe
-
blacha perforowana
-
Profilowana blacha stalowa
-
Stalowe poszycie podłogowe
-
Aluminiowy panel warstwowy
-
Składany dom kontenerowy
-
Płyta warstwowa EPS
-
Dekoracyjny panel warstwowy
-
Narożnik panelu warstwowego
-
Węzeł ze stali
-
Izolacja z wełny szklanej
-
Izolacja z wełny skalnej
-
Belka stalowa konstrukcyjna
-
Stalowy kąt
-
Sekcja kanału stalowego
-
PAN„Otrzymaliśmy go 8 dni temu i wszystko poszło bardzo dobrze, dziękujemy, cieszymy się, że go mamyprodukt już w zakładzie. Wszystko, co komunikujemy z Tobą" -
PAN„Cześć Kerry, przeprowadziliśmy dalsze testy na panelu i jesteśmy zadowoleni z wyników”. -
Panibardzo zadowolona i dobry produkt. Szybka wysyłka i wszystko poszło bardzo dobrze
słowa kluczowe [ rockwool ] mecz 345 produkty.
Budowiec konstrukcji stalowych Prefabrykowany magazyn Komercyjny prefabrykowany budynek
| Product name: | Steel Structure Building Prefab Warehouse Commercial Prefabricated Building |
|---|---|
| Warranty: | 10 Years |
| Wall cladding: | EPS/Rockwool/Fiberglass Wool/PU Sandwich Panel Or Steel Sheet |
Gorąco pogalwanizowana pomalowana konstrukcja stalowa Budowla magazynu
| Nazwa produktu: | Projektowanie prefabrykowanych magazynów Profesjonalny magazyn przemysłowy konstrukcja stalowa Budyn |
|---|---|
| Ramka główna: | Spawana stalowa belka H, stalowa kratownica |
| Okładzina ścienna: | EPS/Rockwool/Fibreglass Wool/PU Sandwich Panel lub Arkusz stalowy |
Zastosowalne Przystępna cena Prefabrykowane Prefabrykowane stalowe konstrukcje Budynek Skład Nowoczesny
| Nazwa produktu: | Dostosowalne i przystępne cenowo Niedrogie prefabrykowane prefabrykowane budynki stalowe |
|---|---|
| Gwarancja: | 50 lat |
| Okładzina ścienna: | EPS/Rockwool/Fibreglass Wool/PU Sandwich Panel lub Arkusz stalowy |
Metalowy materiał budowlany Prefabrykowany magazyn Do sprzedaży Budowa konstrukcja stalowa Magazyny metalowe Prefabrykowana konstrukcja budynku komercyjnego
| Nazwa produktu: | Metalowy materiał budowlany Prefabrykowany magazyn Do sprzedaży Budowa konstrukcja stalowa Magazyny |
|---|---|
| Odporność na pogody: | Wysoki |
| Materiał: | stali |
Stowarzyszenie stalowe warsztat przenośny magazyn budynek konstrukcji stalowej o wysokiej jakości
| Product name: | Steel Warehouse Workshop Portable Warehouse Steel Structure Building With High Quality |
|---|---|
| Keyword: | Steel Warehouse Workshop |
| Weather Resistance: | High |
Gorąca sprzedaż prefabrykowana konstrukcja stali przemysłowej warsztaty i rośliny stalowe magazyn budowlany
| Nazwa produktu: | Gorąca sprzedaż prefabrykowana konstrukcja stali przemysłowej warsztaty i rośliny stalowe magazyn bu |
|---|---|
| Rama główna: | Spawana stalowa wiązka, stalowa kratownica |
| Okładzina ściany: | EPS/Rockwool/Fibreglass Wool/PU Sandwich Panel lub Arkusz stalowy |
Dostosowane budynki konstrukcji stalowej Warsztaty prefabrykatowe rośliny i magazyny o cenie fabrycznej
| Nazwa produktu: | Dostosowane budynki konstrukcji stalowej Warsztaty prefabrykatowe rośliny i magazyny o cenie fabrycz |
|---|---|
| Słowo kluczowe: | Stalowy magazyn Buliding |
| Rama główna: | Stalowa kolumna i stalowa belka |
Panele aluminiowe z zewnętrznym rdzeniem piankowym 75 mm Panel warstwowy ACP
| Nazwa produktu: | Zewnętrzna kurtyna kolorowa Aluminiowa płyta warstwowa Okładzina Panel elewacyjny do budynków |
|---|---|
| Długość: | mniej niż 11,8m |
| Szerokość: | 950mm-1000mm |
Zakrzywiony ścienny panel warstwowy Narożnik z izolacją termiczną Kolor RAL
| Nazwa produktu: | Redukcja dźwięku Wodoodporny, nowoczesny design Izolacja termiczna Panel ścienny Kolor Ral |
|---|---|
| Materiał: | Wełna szklana Rockwool PU |
| Aplikacja: | Budowa Magazynu Zadaszenie Ściana I Dach Dla Budynku |
Panele prefabrykowane z izolacją narożną ODM Sandwich Panel
| Korzyść: | Izolacja akustyczna Łatwa instalacja Wodoodporna Ognioodporna Izolacja cieplna Ognioodporna Redukcja |
|---|---|
| Kolor: | Wybór klienta |
| Projekt: | 60-120kg/m3 |

