Wszystkie produkty
-
Płyta warstwowa Rockwool
-
Płyta warstwowa z wełny szklanej
-
Płyta warstwowa z poliuretanu
-
Akustyczny panel warstwowy
-
Magazyn stali prefabrykowanej
-
Metalowe panele okładzinowe
-
blacha perforowana
-
Profilowana blacha stalowa
-
Stalowe poszycie podłogowe
-
Aluminiowy panel warstwowy
-
Składany dom kontenerowy
-
Płyta warstwowa EPS
-
Dekoracyjny panel warstwowy
-
Narożnik panelu warstwowego
-
Węzeł ze stali
-
Izolacja z wełny szklanej
-
Izolacja z wełny skalnej
-
Belka stalowa konstrukcyjna
-
Stalowy kąt
-
Sekcja kanału stalowego
-
PAN„Otrzymaliśmy go 8 dni temu i wszystko poszło bardzo dobrze, dziękujemy, cieszymy się, że go mamyprodukt już w zakładzie. Wszystko, co komunikujemy z Tobą" -
PAN„Cześć Kerry, przeprowadziliśmy dalsze testy na panelu i jesteśmy zadowoleni z wyników”. -
Panibardzo zadowolona i dobry produkt. Szybka wysyłka i wszystko poszło bardzo dobrze
słowa kluczowe [ rockwool ] mecz 335 produkty.
Nowoczesny styl projektowania Prefabrykowana struktura magazyn z pokryciem dachowym z EPS/woły kamiennej/woły szklanej/PU Sandwich Panel
| Nazwa produktu: | Budynki metalowe budynki prefabrykowane Prefabrykowane konstrukcje magazynowe |
|---|---|
| Gwarancja: | 50 lat |
| Okładzina ścienna: | EPS/Rockwool/Fibreglass Wool/PU Sandwich Panel lub Arkusz stalowy |
Prefabrykowane budynki prefabrykowane budynki metaliczne prefabrykowane konstrukcje stalowe magazyny
| Nazwa produktu: | Prefabrykowane budynki prefabrykowane budynki metaliczne prefabrykowane konstrukcje stalowe magazyny |
|---|---|
| Projekt rysunku: | SAP2000/AutoCAD /PKPM /3D3S/TEKLA |
| Usługa przetwarzania: | Zgięcie, spawanie, odwijanie, cięcie, bicie |
Zmniejszenie hałasu Płytka kanapkowa Wełna mineralna Energooszczędne dla projektów budowlanych
| Rodzaj: | Płyty sandwich z wełny kamiennej z uszczelnieniem PU |
|---|---|
| Usługa posprzedażna: | Pomoc techniczna online, instalacja na miejscu |
| Wodoodporny: | - Tak, tak. |
Długość paska z wełny mineralnej do izolacji akustycznej
| Rodzaj: | Płyty sandwich z wełny kamiennej z uszczelnieniem PU |
|---|---|
| Grubość stali: | 0,4 mm-0,8 mm |
| Długość: | Zindywidualizowane |
Lekki dźwiękoszczelny panel warstwowy Ognioodporny panel ścienny PU
| Nazwa produktu: | Dźwiękochłonny panel warstwowy Rockwool Izolacja ognioodporna Lekki standardowy panel ścienny |
|---|---|
| Gęstość: | 100kg/m3 |
| Kolor: | Dostosowane |
Izolacja termiczna Panel warstwowy Konstrukcja 50 mm Coolroom Panel Materiał PU
| Nazwa produktu: | Izolacja cieplna Ognioodporna blacha stalowa Izolacja akustyczna Panel Rockwool Glasswool Pu Materia |
|---|---|
| Grubość: | 50mm 75mm 80mm 100mm 125mm 150mm 200mm |
| Trwałość: | Wysoki |
Lekki izolowany stalowy panel warstwowy 75 mm ODM
| Nazwa produktu: | Lekka, izolowana dźwiękowo płyta warstwowa z wełny mineralnej Rockwool z PU Edge Color Steel |
|---|---|
| Stosowanie: | Sklep z izolacjami budowlanymi Biuro zewnętrzne |
| Główny materiał: | Płyta Rockwool |
Dostosowany panel akustyczny z wełny szklanej do rozwiązań w zakresie izolacji cieplnej
| Materiał: | wełna mineralna/wełna szklana/pu |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Absorpcja akustyczna Izolacja akustyczna Dostosowany panel warstwowy do rozwiązań w zakresie izolacj |
| Kolor: | Dostosowane |
Polyurethane Edge Rock Wool Acoustic Panel Soundproof Customized For Warehouses
| Nazwa produktu: | Polyuretanowa wełna kamienna 60-200 kg/m3 Gęstość akustyczna paneli z napędem z obsługą techniczną o |
|---|---|
| Długość: | Zindywidualizowane |
| OEM / ODM: | Dostępne |
50mm 125mm kompozytowy panel akustyczny warstwowy do prefabrykatów dźwiękochłonnych
| Nazwa produktu: | 50 mm 200 mm Akustyczny panel warstwowy do izolacji akustycznej i izolacji Prefabrykowane ściany zew |
|---|---|
| Ogniotrwały: | Tak |
| Odporny na wilgoć: | Tak |

