Wszystkie produkty
-
Płyta warstwowa Rockwool
-
Płyta warstwowa z wełny szklanej
-
Płyta warstwowa z poliuretanu
-
Akustyczny panel warstwowy
-
Magazyn stali prefabrykowanej
-
Metalowe panele okładzinowe
-
blacha perforowana
-
Profilowana blacha stalowa
-
Stalowe poszycie podłogowe
-
Aluminiowy panel warstwowy
-
Składany dom kontenerowy
-
Płyta warstwowa EPS
-
Dekoracyjny panel warstwowy
-
Narożnik panelu warstwowego
-
Węzeł ze stali
-
Izolacja z wełny szklanej
-
Izolacja z wełny skalnej
-
Belka stalowa konstrukcyjna
-
Stalowy kąt
-
Sekcja kanału stalowego
-
PAN„Otrzymaliśmy go 8 dni temu i wszystko poszło bardzo dobrze, dziękujemy, cieszymy się, że go mamyprodukt już w zakładzie. Wszystko, co komunikujemy z Tobą" -
PAN„Cześć Kerry, przeprowadziliśmy dalsze testy na panelu i jesteśmy zadowoleni z wyników”. -
Panibardzo zadowolona i dobry produkt. Szybka wysyłka i wszystko poszło bardzo dobrze
słowa kluczowe [ rockwool sandwich panel ] mecz 323 produkty.
Instalacja na miejscu Płyty dachowe z wełny kamiennej Polyuretanu Ognioodporna izolacja cieplna
| Nazwa produktu: | Instalacja na miejscu Płytka kanapkowa z poliuretanu ognioodpornego izolacji cieplnej z wełny skalne |
|---|---|
| MOQ: | 300-500 metrów kwadratowych |
| Gęstość: | 50mm 75mm 80mm 100mm 125mm 150mm 200mm |
1000 mm szerokość paneli wełny skalnej do izolacji budowlanej
| Zalety: | Doskonała izolacja ognioodporna Ognioodporność Lekka i łatwa w instalacji Ognioodporna Innowacyjna t |
|---|---|
| Styl projektowania: | Nowoczesny |
| Rodzaj: | Płyty sandwich z wełny kamiennej z uszczelnieniem PU |
Długość paska z wełny mineralnej do izolacji akustycznej
| Rodzaj: | Płyty sandwich z wełny kamiennej z uszczelnieniem PU |
|---|---|
| Grubość stali: | 0,4 mm-0,8 mm |
| Długość: | Zindywidualizowane |
75 mm 80 mm 200 mm Płyta warstwowa Rockwool do magazynu
| Nazwa produktu: | 50mm 75mm 80mm 100mm 150mm 200mm Izolowana ściana i dach RockWool Sandwich Panel |
|---|---|
| Długość: | Wybór klienta |
| Szerokość: | 950 mm, 960 mm |
Prefabrykowana płyta warstwowa Rockwool 100 mm do budowy dachu
| Nazwa produktu: | Ognioodporny dźwiękoszczelny panel warstwowy Rockwool do budowy dachu na ścianie zewnętrznej z wodoo |
|---|---|
| Słowa kluczowe: | Płyta warstwowa Rockwool |
| Izolacja cieplna: | Tak |
Baodu Rockwool Composite Panels Soundproof Fireproof Wysoka izolacja
| Nazwa produktu: | BAODU Dźwiękoszczelne, ognioodporne panele kompozytowe z wełny mineralnej o wysokiej izolacji |
|---|---|
| Długość: | Dostosowane |
| Aplikacja: | Ściany Budynku Magazynu Pokrycia Dachowe Ściana I Dach |
Lekki izolowany stalowy panel warstwowy 75 mm ODM
| Nazwa produktu: | Lekka, izolowana dźwiękowo płyta warstwowa z wełny mineralnej Rockwool z PU Edge Color Steel |
|---|---|
| Stosowanie: | Sklep z izolacjami budowlanymi Biuro zewnętrzne |
| Główny materiał: | Płyta Rockwool |
Wodoodporny kompozytowy panel warstwowy z izolacją Rockwool 0,4 mm 0,8 mm
| Nazwa produktu: | Lekka stal 0,4 mm 0,8 mm Wodoodporny panel warstwowy z wełny mineralnej Izolowany dźwięk |
|---|---|
| Minimalne zamówienie: | Rozsądny |
| Korzyść: | Doskonała izolacja ognioodporna Ognioodporność Lekka i łatwa w instalacji Ognioodporna Innowacyjna t |
Fireproof A Grade Rockwool Composite Board for 100 Laboratory Clean Room Sale
| Fireproof: | A Grade |
|---|---|
| Hvac System: | Heat Recovery Air Handling Unit |
| Fire Resistance: | Class A |
Płyta warstwowa z izolacją Rockwool PU na dach i ścianę
| Kolor: | RAL |
|---|---|
| Główny materiał: | Wełna mineralna, wełna mineralna/wełna szklana, włókno szklane |
| Nazwa produktu: | płyta warstwowa z wełny mineralnej, płyta warstwowa Rockwool |

