Wszystkie produkty
-
Płyta warstwowa Rockwool
-
Płyta warstwowa z wełny szklanej
-
Płyta warstwowa z poliuretanu
-
Akustyczny panel warstwowy
-
Magazyn stali prefabrykowanej
-
Metalowe panele okładzinowe
-
blacha perforowana
-
Profilowana blacha stalowa
-
Stalowe poszycie podłogowe
-
Aluminiowy panel warstwowy
-
Składany dom kontenerowy
-
Płyta warstwowa EPS
-
Dekoracyjny panel warstwowy
-
Narożnik panelu warstwowego
-
Węzeł ze stali
-
Izolacja z wełny szklanej
-
Izolacja z wełny skalnej
-
Belka stalowa konstrukcyjna
-
Stalowy kąt
-
Sekcja kanału stalowego
-
PAN„Otrzymaliśmy go 8 dni temu i wszystko poszło bardzo dobrze, dziękujemy, cieszymy się, że go mamyprodukt już w zakładzie. Wszystko, co komunikujemy z Tobą" -
PAN„Cześć Kerry, przeprowadziliśmy dalsze testy na panelu i jesteśmy zadowoleni z wyników”. -
Panibardzo zadowolona i dobry produkt. Szybka wysyłka i wszystko poszło bardzo dobrze
słowa kluczowe [ rockwool sandwich panel ] mecz 323 produkty.
Izolacja termiczna, izolacja akustyczna, płyta sandwich, wełna skalna, dźwiękoszczelna, prefabrykowana pianka PU
| Nazwa produktu: | Izolacja termiczna i akustyczna, dźwiękoszczelna, prefabrykowana płyta z pianki PU |
|---|---|
| Materiał: | Wełna mineralna, PU, stal kolorowa |
| Grubość stali: | 0,4 mm-0,8 mm |
Nowoczesna płytka roślinna do izolacji konstrukcyjnej ze stali 0,4-0,8 mm
| Zastosowanie: | Ściany Budynku Magazynu Pokrycia Dachowe Ściana I Dach |
|---|---|
| Wykorzystanie: | Sklep z izolacjami budowlanymi Biuro zewnętrzne |
| Grubość stali: | 0,4 mm-0,8 mm |
Zmniejszenie hałasu Płytka kanapkowa Wełna mineralna Energooszczędne dla projektów budowlanych
| Rodzaj: | Płyty sandwich z wełny kamiennej z uszczelnieniem PU |
|---|---|
| Usługa posprzedażna: | Pomoc techniczna online, instalacja na miejscu |
| Wodoodporny: | - Tak, tak. |
Innowacyjna technologia Ognioodporna PU uszczelniająca płytka Sandwich Rockwool
| Advantage: | Superior Fireproof-insulation Fire Proof Light Weight&Easy To Install Fireproof Innovative Technology |
|---|---|
| Waterproof: | Yes |
| MOQ: | 200-500 Square Meters |
75 mm wodoodporna płytka izolacyjna z wełny kamiennej, kolorystyczna do izolacji biurowej
| Steel thickness: | 0.4mm-0.8mm |
|---|---|
| Thickness: | 50mm 75mm 80mm 100mm 125mm 150mm 200mm |
| Keyword: | Rockwool Sandwich Panel |
Wodoodporna płyta warstwowa Rockwool 50 mm Arkusz izolacyjny PUF do ściany dachu
| Szerokość: | 1000 mm |
|---|---|
| Typ: | Płyta warstwowa |
| certyfikat: | CE |
Lekki dźwiękoszczelny panel warstwowy Ognioodporny panel ścienny PU
| Nazwa produktu: | Dźwiękochłonny panel warstwowy Rockwool Izolacja ognioodporna Lekki standardowy panel ścienny |
|---|---|
| Gęstość: | 100kg/m3 |
| Kolor: | Dostosowane |
Dźwiękoszczelna płyta warstwowa z wełny mineralnej o grubości 1000 mm
| Nazwa produktu: | Płyta warstwowa z wełny mineralnej o grubości 1000 mm do izolacji budowlanej w biurze zewnętrznym z |
|---|---|
| Wodoodporny: | Tak |
| Aplikacja: | Ściany Budynku Magazynu Pokrycia Dachowe Ściana I Dach |
Prefabrykowany 125 mm izolowany paneł kanapkowy Pu Foam Sealing Customized for Construction
| Nazwa produktu: | Prefabrykowana izolowana pianka Pu z wełny mineralnej Dostosowana konstrukcja płyt warstwowych |
|---|---|
| Gęstość: | 100kg/m3 |
| Wodoodporny: | Tak |
Energooszczędne płyty kompozytowe z wełny skalnej o gęstości 90-150 kg/m3
| Gęstość: | 90-150 kg/m3 |
|---|---|
| Dźwiękoszczelny: | - Tak, tak. |
| Zalety: | Doskonała izolacja ognioodporna Ognioodporność Lekka i łatwa w instalacji Ognioodporna Innowacyjna t |

