Wszystkie produkty
-
Płyta warstwowa Rockwool
-
Płyta warstwowa z poliuretanu
-
Akustyczny panel warstwowy
-
Płyta warstwowa z wełny szklanej
-
Magazyn stali prefabrykowanej
-
Metalowe panele okładzinowe
-
blacha perforowana
-
Profilowana blacha stalowa
-
Stalowe poszycie podłogowe
-
Aluminiowy panel warstwowy
-
Składany dom kontenerowy
-
Płyta warstwowa EPS
-
Dekoracyjny panel warstwowy
-
Narożnik panelu warstwowego
-
Węzeł ze stali
-
Izolacja z wełny szklanej
-
Izolacja z wełny skalnej
-
Belka stalowa konstrukcyjna
-
Stalowy kąt
-
Sekcja kanału stalowego
-
PAN„Otrzymaliśmy go 8 dni temu i wszystko poszło bardzo dobrze, dziękujemy, cieszymy się, że go mamyprodukt już w zakładzie. Wszystko, co komunikujemy z Tobą" -
PAN„Cześć Kerry, przeprowadziliśmy dalsze testy na panelu i jesteśmy zadowoleni z wyników”. -
Panibardzo zadowolona i dobry produkt. Szybka wysyłka i wszystko poszło bardzo dobrze
słowa kluczowe [ rockwool t m sandwich ] mecz 337 produkty.
PUR Pianka z włókna szklanego Wełna szklana Izolacja paneli warstwowych Akustyczne pokrycia dachowe
| Kolor: | RAL |
|---|---|
| Grubość: | 50mm-200mm |
| Długość: | Dostosowane |
Zewnętrzna okładzina ścienna z aluminiowego panelu warstwowego ACP w kolorze
| Nazwa produktu: | Aluminiowy panel budowlany Okładzina ścienna Panele warstwowe Kolorowe elementy zewnętrzne |
|---|---|
| Gęstość: | 64-120KG/m3 |
| Szerokość: | 950 mm, 960 mm, 1000 mm |
Ognioodporny aluminiowy panel warstwowy do dachu klasy A 50 mm-200 mm
| Nazwa produktu: | Ognioodporny aluminiowy panel warstwowy klasy A Różne kolory Aluminiowy budynek |
|---|---|
| Stopień ognioodporności: | A |
| Kolor: | różne kolory |
Wodoodporne aluminiowe panele rdzeniowe z blachy aluminiowej 50 mm-200 mm
| Gęstość: | 64-120KG/m3 |
|---|---|
| Stopień ognioodporności: | A |
| Nazwa produktu: | Aluminiowy panel warstwowy 50 mm-200 mm Wodoodporny materiał okładziny zewnętrznej ściany |
Zbudowa składowa prefabrykowana
| Nazwa produktu: | Prefabrykowane szopy przemysłowe Konstrukcja stalowa z Chin Magazyn prefabrykatów z płyt warstwowych |
|---|---|
| Usługa przetwarzania: | Zgięcie, spawanie, odwijanie, cięcie, bicie |
| Materiał: | stali |
950mm Piankowy rdzeń Aluminiowy panel warstwowy Metalowa kurtyna
| Nazwa produktu: | 950 mm Aluminiowy panel konstrukcyjny Ukryta izolacja śrubowa Czterostronnie rowkowana metalowa kurt |
|---|---|
| Materiał:: | wełna szklana, wełna mineralna, pu |
| Obsługa posprzedażna:: | Pomoc techniczna online, instalacja na miejscu |
Modułowe panele ścienne do czystych pomieszczeń o szerokości 1180 mm i panele kanapkowe
| Nazwa produktu: | Standardowe modułowe panele ścienne w czystych pomieszczeniach |
|---|---|
| Szerokość:: | 980mm,1180mm |
| Słowo kluczowe: | Clean Room Murs Sandwich Panel |
OEM Wodoodporna płyta warstwowa z wełny szklanej Narożnik 60kg-120kg M3 Gęstość
| Nazwa produktu: | Dźwiękoszczelny wodoodporny narożny panel ścienny 60-120 kg M3 Gęstość dla magazynu |
|---|---|
| Funkcja: | Wodoodporny Ognioodporny Dźwiękoszczelny |
| Grubość: | 50 mm 75 mm 100 mm 125 mm 150 mm 200 mm itp |
ACP Aluminiowy panel warstwowy Dach do warsztatu magazynowego
| Nazwa produktu: | Panel Baodu Box do magazynu i warsztatu |
|---|---|
| Długość: | Wybór klienta |
| Szerokość: | 950mm-1000mm |
Polyurethane Edge Rock Wool Acoustic Panel Soundproof Customized For Warehouses
| Nazwa produktu: | Polyuretanowa wełna kamienna 60-200 kg/m3 Gęstość akustyczna paneli z napędem z obsługą techniczną o |
|---|---|
| Długość: | Zindywidualizowane |
| OEM / ODM: | Dostępne |

