Wszystkie produkty
-
Płyta warstwowa Rockwool
-
Płyta warstwowa z poliuretanu
-
Akustyczny panel warstwowy
-
Płyta warstwowa z wełny szklanej
-
Magazyn stali prefabrykowanej
-
Metalowe panele okładzinowe
-
blacha perforowana
-
Profilowana blacha stalowa
-
Stalowe poszycie podłogowe
-
Aluminiowy panel warstwowy
-
Składany dom kontenerowy
-
Płyta warstwowa EPS
-
Dekoracyjny panel warstwowy
-
Narożnik panelu warstwowego
-
Węzeł ze stali
-
Izolacja z wełny szklanej
-
Izolacja z wełny skalnej
-
Belka stalowa konstrukcyjna
-
Stalowy kąt
-
Sekcja kanału stalowego
-
PAN„Otrzymaliśmy go 8 dni temu i wszystko poszło bardzo dobrze, dziękujemy, cieszymy się, że go mamyprodukt już w zakładzie. Wszystko, co komunikujemy z Tobą" -
PAN„Cześć Kerry, przeprowadziliśmy dalsze testy na panelu i jesteśmy zadowoleni z wyników”. -
Panibardzo zadowolona i dobry produkt. Szybka wysyłka i wszystko poszło bardzo dobrze
słowa kluczowe [ rockwool t m sandwich ] mecz 337 produkty.
Ognioodporne płyty warstwowe Rockwool o grubości 50 mm Izolacja termiczna w chłodniach
| Nazwa produktu: | Ognioodporny panel warstwowy Rockwool Lekka izolacja termiczna Efektywność energetyczna |
|---|---|
| Grubość stali: | 0,4 mm-0,8 mm |
| Gęstość: | 100kg/m3 |
Długość paneli wykonane na zamówienie Rockwool do izolacji budynków biurowych na zewnątrz
| Grubość stali: | 0,4 mm-0,8 mm |
|---|---|
| Styl projektowania: | Nowoczesny |
| Wodoodporny: | - Tak, tak. |
Dostosowana izolacja akustyczna Rockwool Panel warstwowy ze stali dźwiękochłonnej
| Nazwa produktu: | Izolowany ognioodporny panel ścienny RockWool Acoustic Sandwich Metal Dźwiękoszczelny |
|---|---|
| Szerokość: | 950 mm, 960 mm, 1000 mm |
| Grubość: | 50 mm-200 mm itp |
Panel z pianki poliuretanowej Sandwich Rockwool Nowoczesna izolacja cieplna
| Nazwa produktu: | Nowoczesna izolacja cieplna z płyty warstwowej z izolacją termiczną z pianki poliuretanowej |
|---|---|
| Dźwiękoszczelny: | Tak |
| Certyfikat: | CE |
izolowane panele z pianki poliuretanowej Rockwool z wełny szklanej do magazynu
| Nazwa produktu: | Lekki panel izolacji akustycznej z wełny szklanej Rockwool z poliuretanu do magazynu |
|---|---|
| Grubość: | 50mm 75mm 80mm 100mm 125mm 150mm 200mm |
| Kolor: | Dostosowane |
Wodoszczelny, ognioodporny, izolacyjny panel z kanapką, wełna skalna, grubość 75 mm
| Nazwa produktu: | Wodoodporna płyta warstwowa z wełny mineralnej Doskonała izolacja ognioodporna Łatwy w montażu Innow |
|---|---|
| Styl projektowania: | Nowoczesny |
| Długość: | Dostosowane |
Wełna szklana Rockwool Akustyczna płyta warstwowa Puf Sheets Outdoor
| Nazwa produktu: | Wysoka trwałość Wełna mineralna z wełny szklanej Bawełna dźwiękochłonna Akustyczny panel warstwowy Z |
|---|---|
| Odporny na wilgoć: | Tak |
| Szerokość: | Dostosowane |
Wysoka wytrzymałość Płytka z kanapką Wola skalna Odporność na wilgoć i ogień
| Nazwa produktu: | Doświadcz łatwej instalacji z ognioodpornym akustycznym panele sandwich klasy A |
|---|---|
| Kolor: | RAL; Dostosowane |
| Grubość stali: | 0,4-0,8 mm |
75 mm 80 mm 200 mm Płyta warstwowa Rockwool do magazynu
| Nazwa produktu: | 50mm 75mm 80mm 100mm 150mm 200mm Izolowana ściana i dach RockWool Sandwich Panel |
|---|---|
| Długość: | Wybór klienta |
| Szerokość: | 950 mm, 960 mm |
Panel z certyfikatem CE Sandwich Rockwool o grubości 100 mm do izolacji przemysłowych
| Nazwa produktu: | Płyta warstwowa Rockwool z certyfikatem CE o grubości 100 mm do zastosowań w izolacji przemysłowej |
|---|---|
| certyfikat: | CE |
| Gęstość: | 100kg/m3 |

