Wszystkie produkty
-
Płyta warstwowa Rockwool
-
Płyta warstwowa z poliuretanu
-
Akustyczny panel warstwowy
-
Płyta warstwowa z wełny szklanej
-
Magazyn stali prefabrykowanej
-
Metalowe panele okładzinowe
-
blacha perforowana
-
Profilowana blacha stalowa
-
Stalowe poszycie podłogowe
-
Aluminiowy panel warstwowy
-
Składany dom kontenerowy
-
Płyta warstwowa EPS
-
Dekoracyjny panel warstwowy
-
Narożnik panelu warstwowego
-
Węzeł ze stali
-
Izolacja z wełny szklanej
-
Izolacja z wełny skalnej
-
Belka stalowa konstrukcyjna
-
Stalowy kąt
-
Sekcja kanału stalowego
-
PAN„Otrzymaliśmy go 8 dni temu i wszystko poszło bardzo dobrze, dziękujemy, cieszymy się, że go mamyprodukt już w zakładzie. Wszystko, co komunikujemy z Tobą" -
PAN„Cześć Kerry, przeprowadziliśmy dalsze testy na panelu i jesteśmy zadowoleni z wyników”. -
Panibardzo zadowolona i dobry produkt. Szybka wysyłka i wszystko poszło bardzo dobrze
słowa kluczowe [ panel sandwich rockwool ] mecz 337 produkty.
Łatwa instalacja Panel izolacyjny dźwiękowy Wysoka trwałość i wydajność
| After-sale Service: | Online Technical Support, Onsite Installation, Onsite Training, Onsite Inspection, Free Spare Parts, Return And Replacement |
|---|---|
| Surface: | Prepainted |
| Usage: | Construction Insulation;Building And Other Equipments Thermal Insulation |
Fireproof A Grade Rockwool Composite Board for 100 Laboratory Clean Room Sale
| Fireproof: | A Grade |
|---|---|
| Hvac System: | Heat Recovery Air Handling Unit |
| Fire Resistance: | Class A |
Prefabrykowany dźwiękochłonny dźwiękochłonny panel warstwowy OEM
| Nazwa produktu: | Prefabrykowana ściana zewnętrzna Wełna mineralna Blacha stalowa Dźwiękochłonna akustyczna płyta wars |
|---|---|
| Materiał: | wełna mineralna/wełna szklana/pu |
| Blacha stalowa: | 0,4 mm-0,8 mm |
Ognioodporne akustyczne systemy płyt warstwowych 125 mm 150 mm 200 mm
| Nazwa produktu: | Ognioodporny poziom izolacji akustycznej Akustyczny panel warstwowy Kolor Ral 50mm 75mm 80mm 100mm 1 |
|---|---|
| Dźwiękoszczelny: | Tak |
| Obsługa posprzedażna: | Pomoc techniczna online, instalacja na miejscu, |
Class A Fire Resistance Rockwool Sandwich Panel with Frame Thickness 0.6mm and Max Length 9000mm
| Hvac System: | Heat Recovery Air Handling Unit |
|---|---|
| Color: | White, Grey, Blue, Red, Green, Etc. |
| Type: | Sandwich Panel |
Dostosowana izolacja akustyczna Rockwool Panel warstwowy ze stali dźwiękochłonnej
| Nazwa produktu: | Izolowany ognioodporny panel ścienny RockWool Acoustic Sandwich Metal Dźwiękoszczelny |
|---|---|
| Szerokość: | 950 mm, 960 mm, 1000 mm |
| Grubość: | 50 mm-200 mm itp |
Aluminiowy panel warstwowy Rockwool Puf do metalowego systemu okładzin ściennych
| Nazwa produktu: | Płyty warstwowe z rdzeniem z wełny mineralnej Pu Uszczelnienie wełny mineralnej |
|---|---|
| Szerokość: | 950 mm, 960 mm, 1000 mm |
| Grubość: | 50 mm-200 mm itp |
Warsztat Akustyczny Panel Sandwich Puf Izolowane Arkusze Dachowe 150mm
| Kolor: | Wybór klienta |
|---|---|
| Długość: | Wybór klienta, dostosowany |
| Korzyść: | Łatwa instalacja/wodoodporny/ognioodporny |
Zastosowalna prefabrykowana ramka konstrukcja stalowa odporność na ogień
| Nazwa produktu: | Zastosowalna prefabrykowana ramka konstrukcja stalowa odporność na ogień wełna kamienna płyta kanapk |
|---|---|
| Dach i ściana: | Tektura falista/EPS/PU/wełna mineralna/wełna szklana |
| Odporność na pogody: | Wysoki |
Polerowane płyty warstwowe z rdzeniem piankowym Rockwool Narożne arkusze dachowe Outdoor
| Projekt: | Nowoczesny |
|---|---|
| Długość: | Dostosowane |
| Kolor: | Wybór klienta |

