Wszystkie produkty
-
Płyta warstwowa Rockwool
-
Płyta warstwowa z poliuretanu
-
Akustyczny panel warstwowy
-
Płyta warstwowa z wełny szklanej
-
Magazyn stali prefabrykowanej
-
Metalowe panele okładzinowe
-
blacha perforowana
-
Profilowana blacha stalowa
-
Stalowe poszycie podłogowe
-
Aluminiowy panel warstwowy
-
Składany dom kontenerowy
-
Płyta warstwowa EPS
-
Dekoracyjny panel warstwowy
-
Narożnik panelu warstwowego
-
Węzeł ze stali
-
Izolacja z wełny szklanej
-
Izolacja z wełny skalnej
-
Belka stalowa konstrukcyjna
-
Stalowy kąt
-
Sekcja kanału stalowego
-
PAN„Otrzymaliśmy go 8 dni temu i wszystko poszło bardzo dobrze, dziękujemy, cieszymy się, że go mamyprodukt już w zakładzie. Wszystko, co komunikujemy z Tobą" -
PAN„Cześć Kerry, przeprowadziliśmy dalsze testy na panelu i jesteśmy zadowoleni z wyników”. -
Panibardzo zadowolona i dobry produkt. Szybka wysyłka i wszystko poszło bardzo dobrze
słowa kluczowe [ panel sandwich rockwool ] mecz 337 produkty.
Narożny panel szklany z wełny szklanej PU do dachu ściennego w chłodni
| Projekt: | Nowoczesny |
|---|---|
| Materiał: | Wełna szklana Rockwool PU |
| Typ instalacji: | naścienny |
Łatwo stalowa konstrukcja Prefab Steel Warehouse z C / Z galwanizowanej stali Q235 Purlin i Rockwool Sandwich Panel dach panel ścienny
| Maintenance: | Low |
|---|---|
| Weather Resistance: | High |
| Drawing design: | SAP2000/AutoCAD /PKPM /3D3S/TEKLA |
Nowoczesny styl projektowania Prefabrykowana struktura magazyn z pokryciem dachowym z EPS/woły kamiennej/woły szklanej/PU Sandwich Panel
| Nazwa produktu: | Budynki metalowe budynki prefabrykowane Prefabrykowane konstrukcje magazynowe |
|---|---|
| Gwarancja: | 50 lat |
| Okładzina ścienna: | EPS/Rockwool/Fibreglass Wool/PU Sandwich Panel lub Arkusz stalowy |
Gęstość 100 mm Akustyczny paneł sendwichowy z wstępnie pomalowaną powierzchnią
| MOQ: | 500 metrów kwadratowych |
|---|---|
| Usługa posprzedażna: | Pomoc techniczna online, instalacja na miejscu, szkolenie na miejscu, kontrola na miejscu, bezpłatne |
| izolacja cieplna: | - Tak, tak. |
Oddychająca, odporna na działanie płytka izolacyjna wykonana ze zrównoważonych materiałów
| Nazwa produktu: | Oddychająca i odporna płyta izolacyjna z wełny mineralnej wykonana z trwałych materiałów |
|---|---|
| Gęstość: | 30mm-150mm |
| Szerokość: | 0,3m/0,4m/0,6m/1,2m |
Hala przemysłowa ze stalową konstrukcją i poszyciem z paneli warstwowych EPS/wełna mineralna/wełna szklana/PU
| Nazwa produktu: | Wysokiej jakości magazyn konstrukcji stalowych magazyn konstrukcji stalowych |
|---|---|
| Słowo kluczowe: | Stalowy magazyn Buliding |
| Ramka główna: | Stalowa kolumna i stalowa belka |
Zakrzywiony ścienny panel warstwowy Narożnik z izolacją termiczną Kolor RAL
| Nazwa produktu: | Redukcja dźwięku Wodoodporny, nowoczesny design Izolacja termiczna Panel ścienny Kolor Ral |
|---|---|
| Materiał: | Wełna szklana Rockwool PU |
| Aplikacja: | Budowa Magazynu Zadaszenie Ściana I Dach Dla Budynku |
Panele prefabrykowane z izolacją narożną ODM Sandwich Panel
| Korzyść: | Izolacja akustyczna Łatwa instalacja Wodoodporna Ognioodporna Izolacja cieplna Ognioodporna Redukcja |
|---|---|
| Kolor: | Wybór klienta |
| Projekt: | 60-120kg/m3 |
Okładzina ścienna z kompozytowej pianki aluminiowej
| Nazwa produktu: | Aluminiowy panel kompozytowy z płytą elewacyjną z uszczelnieniem krawędzi PU |
|---|---|
| Kolor: | różne kolory |
| Obsługa posprzedażna:: | Pomoc techniczna online, instalacja na miejscu |
Dźwiękochłonny rdzeń piankowy Panel warstwowy Narożnik 50 mm 200 mm Ściana termoizolacyjna
| Nazwa produktu: | Dźwiękoodporny ognioodporny kolorowy narożny panel dachowy 50 mm 200 mm Ściana termoizolacyjna |
|---|---|
| Materiał: | Wełna szklana Rockwool PU |
| Kolor: | Wybór klienta |

