Wszystkie produkty
-
Płyta warstwowa Rockwool
-
Płyta warstwowa z wełny szklanej
-
Płyta warstwowa z poliuretanu
-
Akustyczny panel warstwowy
-
Magazyn stali prefabrykowanej
-
Metalowe panele okładzinowe
-
blacha perforowana
-
Profilowana blacha stalowa
-
Stalowe poszycie podłogowe
-
Aluminiowy panel warstwowy
-
Składany dom kontenerowy
-
Płyta warstwowa EPS
-
Dekoracyjny panel warstwowy
-
Narożnik panelu warstwowego
-
Węzeł ze stali
-
Izolacja z wełny szklanej
-
Izolacja z wełny skalnej
-
Belka stalowa konstrukcyjna
-
Stalowy kąt
-
Sekcja kanału stalowego
-
PAN„Otrzymaliśmy go 8 dni temu i wszystko poszło bardzo dobrze, dziękujemy, cieszymy się, że go mamyprodukt już w zakładzie. Wszystko, co komunikujemy z Tobą" -
PAN„Cześć Kerry, przeprowadziliśmy dalsze testy na panelu i jesteśmy zadowoleni z wyników”. -
Panibardzo zadowolona i dobry produkt. Szybka wysyłka i wszystko poszło bardzo dobrze
słowa kluczowe [ rockwool ] mecz 345 produkty.
Prefabrykowana płyta warstwowa Rockwool z izolacją termiczną 40 mm Ściana zewnętrzna
| Nazwa produktu: | Prefabrykowane biuro zewnętrzne Izolacja cieplna konstrukcji Izolacja płyty warstwowej Rockwool Pane |
|---|---|
| Typ: | Płyta warstwowa Rockwool z krawędzią PU |
| Grubość stali: | 0,4 mm-0,8 mm |
Modern Design Style Rockwool Sandwich Board for 100 Laboratory Clean Room Solutions
| Key Word: | ROCKWOOL SANDWICH PANEL |
|---|---|
| Key Words: | Rockwool Sandwich Panel |
| Design Style: | Modern |
Izolacja mineralna PU Rockwool Płyta warstwowa Prefabrykowana stal falista kolorowa
| Główny materiał: | Wełna mineralna, wełna mineralna/wełna szklana, włókno szklane |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Płyta warstwowa Pu Mineral Rock Wełna Prefabrykowana płyta ścienna z blachy falistej w kolorze stali |
| Długość: | Dostosowane |
Panel z certyfikatem CE Sandwich Rockwool o grubości 100 mm do izolacji przemysłowych
| Nazwa produktu: | Płyta warstwowa Rockwool z certyfikatem CE o grubości 100 mm do zastosowań w izolacji przemysłowej |
|---|---|
| certyfikat: | CE |
| Gęstość: | 100kg/m3 |
Izolacja Rockwool Sandwich Panel Wall PU Poliuretanowa krawędź
| Aplikacja: | Ściany Budynku Magazynu Pokrycia Dachowe Ściana I Dach |
|---|---|
| certyfikat: | CE |
| Dźwiękoszczelny: | Tak |
Płyta warstwowa Rockwool z certyfikatem CE 100 mm 200 mm do biura na zewnątrz
| Nazwa produktu: | Płyta warstwowa Rockwool z certyfikatem CE Grubość 50 mm 200 mm do izolacji budowlanej Użytkowanie n |
|---|---|
| Materiał: | wełna mineralna |
| Stosowanie: | Sklep z izolacjami budowlanymi Biuro zewnętrzne |
Wodoodporny kompozytowy panel warstwowy z izolacją Rockwool 0,4 mm 0,8 mm
| Nazwa produktu: | Lekka stal 0,4 mm 0,8 mm Wodoodporny panel warstwowy z wełny mineralnej Izolowany dźwięk |
|---|---|
| Minimalne zamówienie: | Rozsądny |
| Korzyść: | Doskonała izolacja ognioodporna Ognioodporność Lekka i łatwa w instalacji Ognioodporna Innowacyjna t |
Class A Fire Resistance Rockwool Sandwich Panel with Frame Thickness 0.6mm and Max Length 9000mm
| Hvac System: | Heat Recovery Air Handling Unit |
|---|---|
| Color: | White, Grey, Blue, Red, Green, Etc. |
| Type: | Sandwich Panel |
Płyta warstwowa z izolacją Rockwool PU na dach i ścianę
| Kolor: | RAL |
|---|---|
| Główny materiał: | Wełna mineralna, wełna mineralna/wełna szklana, włókno szklane |
| Nazwa produktu: | płyta warstwowa z wełny mineralnej, płyta warstwowa Rockwool |
Uszczelnienie PU Wełna mineralna Płyta warstwowa Rockwool 100 kg / m3 OEM
| Nazwa produktu: | Płyty warstwowe z rdzeniem z wełny mineralnej Pu Uszczelnienie wełny mineralnej |
|---|---|
| Szerokość: | 950 mm, 960 mm, 1000 mm |
| Grubość: | 50 mm-200 mm itp |

