Wszystkie produkty
-
Płyta warstwowa Rockwool
-
Płyta warstwowa z wełny szklanej
-
Płyta warstwowa z poliuretanu
-
Akustyczny panel warstwowy
-
Magazyn stali prefabrykowanej
-
Metalowe panele okładzinowe
-
blacha perforowana
-
Profilowana blacha stalowa
-
Stalowe poszycie podłogowe
-
Aluminiowy panel warstwowy
-
Składany dom kontenerowy
-
Płyta warstwowa EPS
-
Dekoracyjny panel warstwowy
-
Narożnik panelu warstwowego
-
Węzeł ze stali
-
Izolacja z wełny szklanej
-
Izolacja z wełny skalnej
-
Belka stalowa konstrukcyjna
-
Stalowy kąt
-
Sekcja kanału stalowego
-
PAN„Otrzymaliśmy go 8 dni temu i wszystko poszło bardzo dobrze, dziękujemy, cieszymy się, że go mamyprodukt już w zakładzie. Wszystko, co komunikujemy z Tobą" -
PAN„Cześć Kerry, przeprowadziliśmy dalsze testy na panelu i jesteśmy zadowoleni z wyników”. -
Panibardzo zadowolona i dobry produkt. Szybka wysyłka i wszystko poszło bardzo dobrze
słowa kluczowe [ rockwool ] mecz 345 produkty.
Oddychająca, odporna na działanie płytka izolacyjna wykonana ze zrównoważonych materiałów
| Nazwa produktu: | Oddychająca i odporna płyta izolacyjna z wełny mineralnej wykonana z trwałych materiałów |
|---|---|
| Gęstość: | 30mm-150mm |
| Szerokość: | 0,3m/0,4m/0,6m/1,2m |
Modern Design Rockwool Sandwich Panel with Levels A and Galvanized Sheet Surface Material
| Fireproof: | A Grade |
|---|---|
| Cleanliness: | Class 100-100000 |
| Key Words: | Rockwool Sandwich Panel |
Zewnętrzna ściana ognioodporna płyta warstwowa Rockwool do sklepu z izolacją budowlaną
| Nazwa produktu: | Ognioodporny panel warstwowy Rockwool do izolacji budowlanej Sklep Zewnętrzny budynek biurowy |
|---|---|
| Grubość: | 50mm-200mm |
| Szerokość: | 950 mm, 960 mm, 1000 mm |
Dostosowany panel warstwowy Rockwool 50 mm do izolacji konstrukcji
| Główny materiał: | Płyta Rockwool |
|---|---|
| Styl projektowania: | Nowoczesny |
| Kolor: | Dostosowane |
Metalowe izolowane panele sandwich domy panele sandwich ściany
| Nazwa produktu: | Płyty sandwich z wełny kamiennej z uszczelnieniem PU |
|---|---|
| MOQ: | 200-500 metrów kwadratowych |
| Certyfikat: | CE |
50mm Wełna skalna hydrofobizowana
| Nazwa produktu: | Niehigroskopijna, wodoodporna, ognioodporna izolacja cieplna budynków z wełny mineralnej o klasie od |
|---|---|
| Słowo kluczowe: | Rockwool |
| Odporność na ogień: | Klasa A1 |
Wodoodporna płyta warstwowa Rockwool 50 mm Arkusz izolacyjny PUF do ściany dachu
| Szerokość: | 1000 mm |
|---|---|
| Typ: | Płyta warstwowa |
| certyfikat: | CE |
Prefabrykowana płyta warstwowa Rockwool 100 mm do budowy dachu
| Nazwa produktu: | Ognioodporny dźwiękoszczelny panel warstwowy Rockwool do budowy dachu na ścianie zewnętrznej z wodoo |
|---|---|
| Słowa kluczowe: | Płyta warstwowa Rockwool |
| Izolacja cieplna: | Tak |
Ognioodporne płyty warstwowe Rockwool o grubości 50 mm Izolacja termiczna w chłodniach
| Nazwa produktu: | Ognioodporny panel warstwowy Rockwool Lekka izolacja termiczna Efektywność energetyczna |
|---|---|
| Grubość stali: | 0,4 mm-0,8 mm |
| Gęstość: | 100kg/m3 |
izolowane panele z pianki poliuretanowej Rockwool z wełny szklanej do magazynu
| Nazwa produktu: | Lekki panel izolacji akustycznej z wełny szklanej Rockwool z poliuretanu do magazynu |
|---|---|
| Grubość: | 50mm 75mm 80mm 100mm 125mm 150mm 200mm |
| Kolor: | Dostosowane |

