Wszystkie produkty
-
Płyta warstwowa Rockwool
-
Płyta warstwowa z poliuretanu
-
Akustyczny panel warstwowy
-
Płyta warstwowa z wełny szklanej
-
Magazyn stali prefabrykowanej
-
Metalowe panele okładzinowe
-
blacha perforowana
-
Profilowana blacha stalowa
-
Stalowe poszycie podłogowe
-
Aluminiowy panel warstwowy
-
Składany dom kontenerowy
-
Płyta warstwowa EPS
-
Dekoracyjny panel warstwowy
-
Narożnik panelu warstwowego
-
Węzeł ze stali
-
Izolacja z wełny szklanej
-
Izolacja z wełny skalnej
-
Belka stalowa konstrukcyjna
-
Stalowy kąt
-
Sekcja kanału stalowego
-
PAN„Otrzymaliśmy go 8 dni temu i wszystko poszło bardzo dobrze, dziękujemy, cieszymy się, że go mamyprodukt już w zakładzie. Wszystko, co komunikujemy z Tobą" -
PAN„Cześć Kerry, przeprowadziliśmy dalsze testy na panelu i jesteśmy zadowoleni z wyników”. -
Panibardzo zadowolona i dobry produkt. Szybka wysyłka i wszystko poszło bardzo dobrze
słowa kluczowe [ rockwool ] mecz 345 produkty.
Odporność akustyczna Rockwool Sandwich Panel Izolacja Uszczelnienie PU
| Nazwa produktu: | Wodoodporna płyta warstwowa z izolacją Rockwool Odporność akustyczna Odporność na płomień |
|---|---|
| Długość: | Dostosowane |
| certyfikat: | CE |
izolowane panele z pianki poliuretanowej Rockwool z wełny szklanej do magazynu
| Nazwa produktu: | Lekki panel izolacji akustycznej z wełny szklanej Rockwool z poliuretanu do magazynu |
|---|---|
| Grubość: | 50mm 75mm 80mm 100mm 125mm 150mm 200mm |
| Kolor: | Dostosowane |
Łatwa instalacja Akustyczny panel warstwowy Pochłaniający dźwięk wełna szklana wełna mineralna
| Nazwa produktu: | Łatwa instalacja Akustyczny panel warstwowy z wełny szklanej Rockwool |
|---|---|
| kolor: | RAL; Dostosowane |
| Gwarancja: | ponad 50 lat |
Wełna szklana Rockwool Akustyczna płyta warstwowa Puf Sheets Outdoor
| Nazwa produktu: | Wysoka trwałość Wełna mineralna z wełny szklanej Bawełna dźwiękochłonna Akustyczny panel warstwowy Z |
|---|---|
| Odporny na wilgoć: | Tak |
| Szerokość: | Dostosowane |
Panel akustyczny z polyuretanu wełny kamiennej 60-200 kg/m3 Gęstość
| Nazwa produktu: | Polyuretanowa wełna kamienna 60-200 kg/m3 Gęstość akustyczna paneli z napędem z obsługą techniczną o |
|---|---|
| Długość: | Zindywidualizowane |
| OEM / ODM: | Dostępne |
75 mm 80 mm 200 mm Płyta warstwowa Rockwool do magazynu
| Nazwa produktu: | 50mm 75mm 80mm 100mm 150mm 200mm Izolowana ściana i dach RockWool Sandwich Panel |
|---|---|
| Długość: | Wybór klienta |
| Szerokość: | 950 mm, 960 mm |
Wysoka wytrzymałość Płytka z kanapką Wola skalna Odporność na wilgoć i ogień
| Nazwa produktu: | Doświadcz łatwej instalacji z ognioodpornym akustycznym panele sandwich klasy A |
|---|---|
| Kolor: | RAL; Dostosowane |
| Grubość stali: | 0,4-0,8 mm |
Max Length 9000mm Blue Rockwool Sandwich Panels for Construction
| Key Words: | Rockwool Sandwich Panel |
|---|---|
| Hvac System: | Heat Recovery Air Handling Unit |
| Cleanliness: | Class 100-100000 |
Fireproof A Grade Rockwool Composite Board for 100 Laboratory Clean Room Sale
| Fireproof: | A Grade |
|---|---|
| Hvac System: | Heat Recovery Air Handling Unit |
| Fire Resistance: | Class A |
Zewnętrzny izolowany termicznie panel warstwowy Rockwool Dźwiękoszczelny niestandardowy
| Nazwa produktu: | Pu Sealing RockWool Panel Sandwich Izolowany Termicznie Ognioodporny Wodoodporny Zewnętrzny |
|---|---|
| Szerokość: | 950 mm, 960 mm, 1000 mm |
| Grubość: | 50 mm-200 mm itp |

