Wszystkie produkty
-
Płyta warstwowa Rockwool
-
Płyta warstwowa z wełny szklanej
-
Płyta warstwowa z poliuretanu
-
Akustyczny panel warstwowy
-
Magazyn stali prefabrykowanej
-
Metalowe panele okładzinowe
-
blacha perforowana
-
Profilowana blacha stalowa
-
Stalowe poszycie podłogowe
-
Aluminiowy panel warstwowy
-
Składany dom kontenerowy
-
Płyta warstwowa EPS
-
Dekoracyjny panel warstwowy
-
Narożnik panelu warstwowego
-
Węzeł ze stali
-
Izolacja z wełny szklanej
-
Izolacja z wełny skalnej
-
Belka stalowa konstrukcyjna
-
Stalowy kąt
-
Sekcja kanału stalowego
-
PAN„Otrzymaliśmy go 8 dni temu i wszystko poszło bardzo dobrze, dziękujemy, cieszymy się, że go mamyprodukt już w zakładzie. Wszystko, co komunikujemy z Tobą" -
PAN„Cześć Kerry, przeprowadziliśmy dalsze testy na panelu i jesteśmy zadowoleni z wyników”. -
Panibardzo zadowolona i dobry produkt. Szybka wysyłka i wszystko poszło bardzo dobrze
słowa kluczowe [ rockwool sandwich panel ] mecz 327 produkty.
Gęstość 100 mm Akustyczny paneł sendwichowy z wstępnie pomalowaną powierzchnią
| MOQ: | 500 metrów kwadratowych |
|---|---|
| Usługa posprzedażna: | Pomoc techniczna online, instalacja na miejscu, szkolenie na miejscu, kontrola na miejscu, bezpłatne |
| izolacja cieplna: | - Tak, tak. |
Zakrzywiony ścienny panel warstwowy Narożnik z izolacją termiczną Kolor RAL
| Nazwa produktu: | Redukcja dźwięku Wodoodporny, nowoczesny design Izolacja termiczna Panel ścienny Kolor Ral |
|---|---|
| Materiał: | Wełna szklana Rockwool PU |
| Aplikacja: | Budowa Magazynu Zadaszenie Ściana I Dach Dla Budynku |
Panele prefabrykowane z izolacją narożną ODM Sandwich Panel
| Korzyść: | Izolacja akustyczna Łatwa instalacja Wodoodporna Ognioodporna Izolacja cieplna Ognioodporna Redukcja |
|---|---|
| Kolor: | Wybór klienta |
| Projekt: | 60-120kg/m3 |
Prefabrykowane płyty warstwowe odporne na ciepło do pokrycia dachowego magazynu
| Kolor: | Dostosowane |
|---|---|
| Grubość: | Kolorowa blacha stalowa: 0,4-0,8 mm Wełna mineralna / Płyta z wełny szklanej: 50 mm / 75 mm / 100 mm |
| Długość: | Zgodnie z życzeniem klienta nie więcej niż 11800 mm |
Dźwiękochłonny rdzeń piankowy Panel warstwowy Narożnik 50 mm 200 mm Ściana termoizolacyjna
| Nazwa produktu: | Dźwiękoodporny ognioodporny kolorowy narożny panel dachowy 50 mm 200 mm Ściana termoizolacyjna |
|---|---|
| Materiał: | Wełna szklana Rockwool PU |
| Kolor: | Wybór klienta |
100mm 125mm 150mm Narożny panel warstwowy z włókna szklanego Pianka aluminiowa do budowy
| Nazwa produktu: | 50mm 100mm 125mm 150mm 200mm Narożny panel ścienny do izolacji budynków i dźwiękoszczelności |
|---|---|
| Typ instalacji: | naścienny |
| Funkcja: | Wodoodporny Ognioodporny Dźwiękoszczelny |
Zindywidualizowana Długość 80 mm Szklanowołowy Panel Sandwich Izolacja cieplna
| Słowo kluczowe: | Płyta warstwowa z wełny szklanej |
|---|---|
| Długość: | Zindywidualizowane |
| Styl projektowania: | Nowoczesny |
Długość do indywidualnych potrzeb Panel Sandwich ze szklanej wełny grubość 75 mm
| Typ panelu: | Płyta warstwowa z wełny szklanej |
|---|---|
| Zdolność rozwiązania projektu: | Projekt graficzny Projekt modelu 3D Kompletne rozwiązanie dla projektu |
| Gwarancja: | ponad 50 lat |
50 mm grubości Panel Sandwich ze szklanego włókna
| Próbka: | Darmowa próbka |
|---|---|
| Styl projektowania: | Nowoczesny |
| Gęstość: | 64kg/m3 |
Silny trwały piankowy szklany paneł kanapkowy kolor stalowy ściana zewnętrzna dach grubość 200 mm
| Zdolność rozwiązania projektu: | Projekt graficzny Projekt modelu 3D Kompletne rozwiązanie dla projektu |
|---|---|
| Obsługa powierzchni: | Zindywidualizowane |
| Słowo kluczowe: | Płyta warstwowa z wełny szklanej |

