Wszystkie produkty
-
Płyta warstwowa Rockwool
-
Płyta warstwowa z wełny szklanej
-
Płyta warstwowa z poliuretanu
-
Akustyczny panel warstwowy
-
Magazyn stali prefabrykowanej
-
Metalowe panele okładzinowe
-
blacha perforowana
-
Profilowana blacha stalowa
-
Stalowe poszycie podłogowe
-
Aluminiowy panel warstwowy
-
Składany dom kontenerowy
-
Płyta warstwowa EPS
-
Dekoracyjny panel warstwowy
-
Narożnik panelu warstwowego
-
Węzeł ze stali
-
Izolacja z wełny szklanej
-
Izolacja z wełny skalnej
-
Belka stalowa konstrukcyjna
-
Stalowy kąt
-
Sekcja kanału stalowego
-
PAN„Otrzymaliśmy go 8 dni temu i wszystko poszło bardzo dobrze, dziękujemy, cieszymy się, że go mamyprodukt już w zakładzie. Wszystko, co komunikujemy z Tobą" -
PAN„Cześć Kerry, przeprowadziliśmy dalsze testy na panelu i jesteśmy zadowoleni z wyników”. -
Panibardzo zadowolona i dobry produkt. Szybka wysyłka i wszystko poszło bardzo dobrze
słowa kluczowe [ rockwool sandwich panel ] mecz 327 produkty.
Odporność na ogień Szklana wełna Panel Sandwich Akustyczna lekkie izolacje termiczne
| Nazwa produktu: | 2 |
|---|---|
| Kolor: | Wymagania klienta |
| Styl projektowania: | Nowoczesny |
Niestandardowa izolowana aluminiowa okładzina ścienna z płyty warstwowej
| Aplikacja: | Ściana zewnętrzna, lekka, łatwa instalacja |
|---|---|
| Korzyść:: | Wodoodporny Odporny na wilgoć Ognioodporny itp. |
| Gwarancja: | ponad 50 lat |
Strukturalny panel aluminiowy Alu Sandwich z izolacją z wełny szklanej
| Nazwa produktu: | Aluminiowy panel konstrukcyjny z izolacją z wełny szklanej PU Ognioodporny Wodoodporny |
|---|---|
| Gęstość: | 64-120KG/m3 |
| Aplikacja: | ściana zewnętrzna |
Panel warstwowy z wełny szklanej ODM Izolacja 50 mm-200 mm
| Kolor: | RAL |
|---|---|
| Grubość: | 50mm-200mm |
| Długość: | Dostosowane |
Zewnętrzny panel warstwowy z włókna szklanego Arkusze 100 mm do pokryć dachowych budowlanych
| Kolor: | RAL |
|---|---|
| Grubość: | 50mm-200mm |
| Długość: | Dostosowane |
PUR Pianka z włókna szklanego Wełna szklana Izolacja paneli warstwowych Akustyczne pokrycia dachowe
| Kolor: | RAL |
|---|---|
| Grubość: | 50mm-200mm |
| Długość: | Dostosowane |
Zewnętrzna okładzina ścienna z aluminiowego panelu warstwowego ACP w kolorze
| Nazwa produktu: | Aluminiowy panel budowlany Okładzina ścienna Panele warstwowe Kolorowe elementy zewnętrzne |
|---|---|
| Gęstość: | 64-120KG/m3 |
| Szerokość: | 950 mm, 960 mm, 1000 mm |
Ognioodporny aluminiowy panel warstwowy do dachu klasy A 50 mm-200 mm
| Nazwa produktu: | Ognioodporny aluminiowy panel warstwowy klasy A Różne kolory Aluminiowy budynek |
|---|---|
| Stopień ognioodporności: | A |
| Kolor: | różne kolory |
Izolowany panel ścienny z wełny szklanej Wodoodporny Odporny na rdzę Dźwiękoszczelny
| Kolor: | Dostosowane |
|---|---|
| Grubość: | 50mm,75mm,80mm,100mm,125mm,150mm,200mm |
| Długość: | Las niż 11,8 m |
Zbudowa składowa prefabrykowana
| Nazwa produktu: | Prefabrykowane szopy przemysłowe Konstrukcja stalowa z Chin Magazyn prefabrykatów z płyt warstwowych |
|---|---|
| Usługa przetwarzania: | Zgięcie, spawanie, odwijanie, cięcie, bicie |
| Materiał: | stali |

