Wszystkie produkty
-
Płyta warstwowa Rockwool
-
Płyta warstwowa z wełny szklanej
-
Płyta warstwowa z poliuretanu
-
Akustyczny panel warstwowy
-
Magazyn stali prefabrykowanej
-
Metalowe panele okładzinowe
-
blacha perforowana
-
Profilowana blacha stalowa
-
Stalowe poszycie podłogowe
-
Aluminiowy panel warstwowy
-
Składany dom kontenerowy
-
Płyta warstwowa EPS
-
Dekoracyjny panel warstwowy
-
Narożnik panelu warstwowego
-
Węzeł ze stali
-
Izolacja z wełny szklanej
-
Izolacja z wełny skalnej
-
Belka stalowa konstrukcyjna
-
Stalowy kąt
-
Sekcja kanału stalowego
-
PAN„Otrzymaliśmy go 8 dni temu i wszystko poszło bardzo dobrze, dziękujemy, cieszymy się, że go mamyprodukt już w zakładzie. Wszystko, co komunikujemy z Tobą" -
PAN„Cześć Kerry, przeprowadziliśmy dalsze testy na panelu i jesteśmy zadowoleni z wyników”. -
Panibardzo zadowolona i dobry produkt. Szybka wysyłka i wszystko poszło bardzo dobrze
słowa kluczowe [ rockwool sandwich panel ] mecz 327 produkty.
950mm Piankowy rdzeń Aluminiowy panel warstwowy Metalowa kurtyna
| Nazwa produktu: | 950 mm Aluminiowy panel konstrukcyjny Ukryta izolacja śrubowa Czterostronnie rowkowana metalowa kurt |
|---|---|
| Materiał:: | wełna szklana, wełna mineralna, pu |
| Obsługa posprzedażna:: | Pomoc techniczna online, instalacja na miejscu |
OEM Wodoodporna płyta warstwowa z wełny szklanej Narożnik 60kg-120kg M3 Gęstość
| Nazwa produktu: | Dźwiękoszczelny wodoodporny narożny panel ścienny 60-120 kg M3 Gęstość dla magazynu |
|---|---|
| Funkcja: | Wodoodporny Ognioodporny Dźwiękoszczelny |
| Grubość: | 50 mm 75 mm 100 mm 125 mm 150 mm 200 mm itp |
ACP Aluminiowy panel warstwowy Dach do warsztatu magazynowego
| Nazwa produktu: | Panel Baodu Box do magazynu i warsztatu |
|---|---|
| Długość: | Wybór klienta |
| Szerokość: | 950mm-1000mm |
Płyty kompozytowe z wełny mineralnej / płyty wodoodporne
| Rodzaj: | Płyty sandwich z wełny kamiennej z uszczelnieniem PU |
|---|---|
| Kolor: | Kolor RAL; dostosowany |
| Styl projektowania: | Nowoczesny |
Wyposażone na ścianie płyta z wewnętrznej izolacji kamiennej wełny
| Nazwa produktu: | Producenci Skład Izolowany zewnętrzny dach ściany Rockwool Panel z kanapką dla zielonych projektów |
|---|---|
| Słowo kluczowe: | Płyta warstwowa Rockwool |
| Kolor: | Kolor RAL; dostosowany |
Długość paneli wykonane na zamówienie Rockwool do izolacji budynków biurowych na zewnątrz
| Grubość stali: | 0,4 mm-0,8 mm |
|---|---|
| Styl projektowania: | Nowoczesny |
| Wodoodporny: | - Tak, tak. |
Panel z pianki poliuretanowej Sandwich Rockwool Nowoczesna izolacja cieplna
| Nazwa produktu: | Nowoczesna izolacja cieplna z płyty warstwowej z izolacją termiczną z pianki poliuretanowej |
|---|---|
| Dźwiękoszczelny: | Tak |
| Certyfikat: | CE |
Specjalistyczny płytek akustyczny z wełny skalnej grubość stali 0,4-0,8 mm
| Nazwa produktu: | Specjalistyczny Panel Sandwich Rockwool Stalowa grubość 0,4 mm-0,8 mm Wylęgowanie cieplne |
|---|---|
| MOQ: | 300-500 metrów kwadratowych |
| Długość: | Zindywidualizowane |
Polyurethane Edge Rock Wool Acoustic Panel Soundproof Customized For Warehouses
| Nazwa produktu: | Polyuretanowa wełna kamienna 60-200 kg/m3 Gęstość akustyczna paneli z napędem z obsługą techniczną o |
|---|---|
| Długość: | Zindywidualizowane |
| OEM / ODM: | Dostępne |
Panel z certyfikatem CE Sandwich Rockwool o grubości 100 mm do izolacji przemysłowych
| Nazwa produktu: | Płyta warstwowa Rockwool z certyfikatem CE o grubości 100 mm do zastosowań w izolacji przemysłowej |
|---|---|
| certyfikat: | CE |
| Gęstość: | 100kg/m3 |

