Wszystkie produkty
-
Płyta warstwowa Rockwool
-
Płyta warstwowa z wełny szklanej
-
Płyta warstwowa z poliuretanu
-
Akustyczny panel warstwowy
-
Magazyn stali prefabrykowanej
-
Metalowe panele okładzinowe
-
blacha perforowana
-
Profilowana blacha stalowa
-
Stalowe poszycie podłogowe
-
Aluminiowy panel warstwowy
-
Składany dom kontenerowy
-
Płyta warstwowa EPS
-
Dekoracyjny panel warstwowy
-
Narożnik panelu warstwowego
-
Węzeł ze stali
-
Izolacja z wełny szklanej
-
Izolacja z wełny skalnej
-
Belka stalowa konstrukcyjna
-
Stalowy kąt
-
Sekcja kanału stalowego
-
PAN„Otrzymaliśmy go 8 dni temu i wszystko poszło bardzo dobrze, dziękujemy, cieszymy się, że go mamyprodukt już w zakładzie. Wszystko, co komunikujemy z Tobą" -
PAN„Cześć Kerry, przeprowadziliśmy dalsze testy na panelu i jesteśmy zadowoleni z wyników”. -
Panibardzo zadowolona i dobry produkt. Szybka wysyłka i wszystko poszło bardzo dobrze
słowa kluczowe [ rockwool sandwich panel ] mecz 323 produkty.
BAODU Absorpcja akustyczna Wełna bazaltowa Izolacja z płyt z wełny mineralnej do rdzenia płyt warstwowych
| Gęstość: | 30-100 |
|---|---|
| gęstość: | 50-150 kg/m3 |
| Materiał: | Wełna mineralna/Wełna skalna/Wełna kamienna |
Panele aluminiowe z zewnętrznym rdzeniem piankowym 75 mm Panel warstwowy ACP
| Nazwa produktu: | Zewnętrzna kurtyna kolorowa Aluminiowa płyta warstwowa Okładzina Panel elewacyjny do budynków |
|---|---|
| Długość: | mniej niż 11,8m |
| Szerokość: | 950mm-1000mm |
Stalowa wełna szklana Akustyczny panel PUF Dach domu Odporność termiczna Dostosowane
| Nazwa produktu: | Dźwiękoszczelny panel akustyczny o odporności termicznej w kolorze stali |
|---|---|
| Materiał: | wełna mineralna/wełna szklana/pu |
| Instalacja: | Łatwy |
Narożny panel działowy PUF pod kątem prostym do chłodni magazynowej
| Kolor: | Dostosowane |
|---|---|
| Główny materiał: | Wełna mineralna, wełna mineralna / wełna szklana |
| Nazwa produktu: | Narożny panel warstwowy Baodu pod kątem prostym do magazynu i warsztatu |
Prefab Steel Multi-story Warehouse Steel Structure Warehouse With Anti-rust Steel & Insulation Panels From Chinese Manufacture
| Nazwa produktu: | Prefabrykalna stalowa wielopiętrowana magazyn stalowy magazyn ze stalowymi i izolacyjnymi panelami z |
|---|---|
| Panel dachu i ścienny: | Kolorowy fornir stalowy, płyta warstwowa Rockwool, płyta warstwowa PU itp |
| Usługa przetwarzania: | Zginanie, spawanie, oddzielenie, cięcie, uderzenie |
Oddychająca, odporna na działanie płytka izolacyjna wykonana ze zrównoważonych materiałów
| Nazwa produktu: | Oddychająca i odporna płyta izolacyjna z wełny mineralnej wykonana z trwałych materiałów |
|---|---|
| Gęstość: | 30mm-150mm |
| Szerokość: | 0,3m/0,4m/0,6m/1,2m |
Prefabrykacja Budowa Materiały metalowe przemysłowe Hangar Skład Warsztaty Zakład Budownictwo stalowe
| Roof & Wall Panel: | Color Steel Veneer, Rockwool Sandwich Panel, PU Sandwich Panel Etc |
|---|---|
| Color: | Customized Color |
| Installation: | Easy |
Gorąco pocielona stalowa konstrukcja magazyn hangar konstrukcja konstrukcja stalowy panel betonowy budynek chiński prefabrykowany
| Nazwa produktu: | Stal ocynkowana ogniowo Projekt konstrukcji hangaru magazynowego Stalowy panel betonowy Budynek maga |
|---|---|
| Obsługa powierzchni: | Cynkowane ogniowo lub malowane |
| Instalacja: | Łatwo. |
Metalowy materiał budowlany Prefabrykowany magazyn Do sprzedaży Budowa konstrukcja stalowa Magazyny metalowe Prefabrykowana konstrukcja budynku komercyjnego
| Nazwa produktu: | Metalowy materiał budowlany Prefabrykowany magazyn Do sprzedaży Budowa konstrukcja stalowa Magazyny |
|---|---|
| Odporność na pogody: | Wysoki |
| Materiał: | stali |
High Quality ASTM A36 Carbon Steel Structure Prefab Office Building Light Metal Building for Workshop and Warehouse Storage
| Nazwa produktu: | Wysokiej jakości ASTM A36 STALOWA STULACJA PREFAB Budynek biurowy Budynek Light Metal Building for W |
|---|---|
| Panel dachu i ścienny: | Kolorowy fornir stalowy, płyta warstwowa Rockwool, płyta warstwowa PU itp |
| Okno: | Okno ze stopu aluminium, stal z tworzywa sztucznego |

