Wszystkie produkty
-
Płyta warstwowa Rockwool
-
Płyta warstwowa z wełny szklanej
-
Płyta warstwowa z poliuretanu
-
Akustyczny panel warstwowy
-
Magazyn stali prefabrykowanej
-
Metalowe panele okładzinowe
-
blacha perforowana
-
Profilowana blacha stalowa
-
Stalowe poszycie podłogowe
-
Aluminiowy panel warstwowy
-
Składany dom kontenerowy
-
Płyta warstwowa EPS
-
Dekoracyjny panel warstwowy
-
Narożnik panelu warstwowego
-
Węzeł ze stali
-
Izolacja z wełny szklanej
-
Izolacja z wełny skalnej
-
Belka stalowa konstrukcyjna
-
Stalowy kąt
-
Sekcja kanału stalowego
-
PAN„Otrzymaliśmy go 8 dni temu i wszystko poszło bardzo dobrze, dziękujemy, cieszymy się, że go mamyprodukt już w zakładzie. Wszystko, co komunikujemy z Tobą" -
PAN„Cześć Kerry, przeprowadziliśmy dalsze testy na panelu i jesteśmy zadowoleni z wyników”. -
Panibardzo zadowolona i dobry produkt. Szybka wysyłka i wszystko poszło bardzo dobrze
słowa kluczowe [ rockwool sandwich panel ] mecz 327 produkty.
Płyty Sandwich Rockwool / Rockwool Insulated Sandwich Board Ognioodporne Płyty izolacyjne dźwiękoodporne
| Soundproof: | Yes |
|---|---|
| Heat-insulation: | Yes |
| After-sale Service: | Online Technical Support, Onsite Installation |
Niestandardowe uszczelnienie PU Rockwool Sandwich Panel Wylęgowanie cieplne RAL Kolor Panel stalowy CE certyfikowany
| Długość: | Zindywidualizowane |
|---|---|
| Izolacja cieplna: | - Tak, proszę. |
| Rodzaj: | Płyty sandwich z wełny kamiennej z uszczelnieniem PU |
Odporny na ogień panel Sandwich z wełny skalnej o lekkiej masie, łatwa instalacja
| Izolacja cieplna: | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Zalety: | Doskonała izolacja ognioodporna Ognioodporność Lekka i łatwa w instalacji Ognioodporna Innowacyjna t |
| Grubość stali: | 0,4 mm-0,8 mm |
9000mm Max Length Rockwool Sandwich Panel Perfect for 100 Lab Clean Room Needs
| Fire Resistance: | Class A |
|---|---|
| Applications: | 100 Lab / Laboratory Clean Room |
| Key Words: | Rockwool Sandwich Panel |
Zewnętrzna ściana ognioodporna płyta warstwowa Rockwool do sklepu z izolacją budowlaną
| Nazwa produktu: | Ognioodporny panel warstwowy Rockwool do izolacji budowlanej Sklep Zewnętrzny budynek biurowy |
|---|---|
| Grubość: | 50mm-200mm |
| Szerokość: | 950 mm, 960 mm, 1000 mm |
Dostosowany panel warstwowy Rockwool 50 mm do izolacji konstrukcji
| Główny materiał: | Płyta Rockwool |
|---|---|
| Styl projektowania: | Nowoczesny |
| Kolor: | Dostosowane |
Polyuretanowy płytkowy kanapka 150 mm do ścian i dachów
| Nazwa produktu: | Kompozytowe płyty warstwowe z wełny mineralnej poliuretanowej do ścian i dachów Izolacja cieplna na |
|---|---|
| Typ: | Płyta warstwowa Rockwool z krawędzią PU |
| Korzyść: | Doskonała izolacja ognioodporna Ognioodporność Lekka i łatwa w instalacji Ognioodporna Innowacyjna t |
Ognioodporny Panel Sandwich z wełny kamiennej
| Długość: | Zindywidualizowane |
|---|---|
| Zastosowanie: | Ściany Budynku Magazynu Pokrycia Dachowe Ściana I Dach |
| Dźwiękoszczelny: | - Tak, tak. |
Nowoczesny design Rockwool Sandwich Panel Superior Ognioodporna izolacja 1000mm wodoodporna dla biura budowlanych
| Wykorzystanie: | Sklep z izolacjami budowlanymi Biuro zewnętrzne |
|---|---|
| Styl projektowania: | Nowoczesne |
| Wodoszczelny: | - Tak, proszę. |
Modern Design Rockwool Sandwich Panel with Levels A and Galvanized Sheet Surface Material
| Fireproof: | A Grade |
|---|---|
| Cleanliness: | Class 100-100000 |
| Key Words: | Rockwool Sandwich Panel |

