Wszystkie produkty
-
Płyta warstwowa Rockwool
-
Płyta warstwowa z wełny szklanej
-
Płyta warstwowa z poliuretanu
-
Akustyczny panel warstwowy
-
Magazyn stali prefabrykowanej
-
Metalowe panele okładzinowe
-
blacha perforowana
-
Profilowana blacha stalowa
-
Stalowe poszycie podłogowe
-
Aluminiowy panel warstwowy
-
Składany dom kontenerowy
-
Płyta warstwowa EPS
-
Dekoracyjny panel warstwowy
-
Narożnik panelu warstwowego
-
Węzeł ze stali
-
Izolacja z wełny szklanej
-
Izolacja z wełny skalnej
-
Belka stalowa konstrukcyjna
-
Stalowy kąt
-
Sekcja kanału stalowego
-
PAN„Otrzymaliśmy go 8 dni temu i wszystko poszło bardzo dobrze, dziękujemy, cieszymy się, że go mamyprodukt już w zakładzie. Wszystko, co komunikujemy z Tobą" -
PAN„Cześć Kerry, przeprowadziliśmy dalsze testy na panelu i jesteśmy zadowoleni z wyników”. -
Panibardzo zadowolona i dobry produkt. Szybka wysyłka i wszystko poszło bardzo dobrze
słowa kluczowe [ rockwool sandwich panel ] mecz 323 produkty.
Długość na zamówienie Panel Sandwich Rockwool 80 mm
| Nazwa produktu: | Najwyższej jakości płytka Sandwich z wełny kamiennej |
|---|---|
| Dźwiękoszczelny: | - Tak, tak. |
| Kolor: | Kolor RAL; dostosowany |
Wodoszczelny Panel Sandwich Rockwool 50mm Do Ściany I Dach
| Nazwa produktu: | Wodoodporna płyta warstwowa Rockwool do ścian i dachów MOQ 300-500 metrów kwadratowych |
|---|---|
| Zastosowanie: | Ściany Budynku Magazynu Pokrycia Dachowe Ściana I Dach |
| Dźwiękoszczelny: | - Tak, tak. |
Izolacja cieplna PU uszczelniające płyty Sandwich z wełny kamiennej szerokość 1000 mm
| Zalety: | Doskonała izolacja ognioodporna Ognioodporność Lekka i łatwa w instalacji Ognioodporna Innowacyjna t |
|---|---|
| Słowo kluczowe: | Płyta warstwowa Rockwool |
| Grubość stali: | 0,4 mm-0,8 mm |
Budowa budowlana Płytka Sandwich z wełny kamiennej o grubości 0,4 mm-0,8 mm
| Nazwa produktu: | Płytka z izolowanej wełny kamiennej do budowy budynków o grubości stali 0,4-0,8 mm |
|---|---|
| Dźwiękoszczelny: | - Tak, tak. |
| Szerokość: | 1000 mm |
RAL Kolor Rockwool Sandwich Panel 90-150kg/m3 Gęstość Stalowa 0,4mm-0,8mm Certyfikat CE
| Certyfikat: | CE |
|---|---|
| Kolor: | Kolor RAL; dostosowany |
| Grubość stali: | 0,4 mm-0,8 mm |
Zwiększona gęstość izolacji termicznej 90-150 kg/m3 Panel Sandwich Rockwool Kolor Powierzchnia stalowa
| Materiał: | Wełna mineralna, PU, stal kolorowa |
|---|---|
| Zastosowanie: | Ściany Budynku Magazynu Pokrycia Dachowe Ściana I Dach |
| Nazwa produktu: | Płyty sandwich z wełny kamiennej z uszczelnieniem PU |
Warehouse Fabhouse Panel warstwowy Rockwool 50 mm Panel do chłodni z poliuretanem
| Nazwa produktu: | Ognioodporny panel warstwowy Rockwool z poliuretanem na dach i ścianę magazynu Fabhouse |
|---|---|
| Grubość stali: | 0,4 mm-0,8 mm |
| Styl projektowania: | Nowoczesny |
50mm-200mm Rockwool Sandwich Panel Izolacja Ognioodporna Lekka Dla Dachów
| Nazwa produktu: | Izolacja ognioodporna, wysokowydajna, lekka płyta warstwowa z wełny mineralnej o grubości 50 mm-200 |
|---|---|
| Słowo kluczowe: | Płyta warstwowa Rockwool do pokrycia dachowego |
| Styl projektowania: | Nowoczesny |
0.4mm Steel Rockwool Sandwich Panel Dostosowane długości
| Nazwa produktu: | PANEL SANDWICH STAIL Długości dostosowane do różnych zastosowań Panele Sandwich Rockwool |
|---|---|
| Kolor: | Kolor RAL; dostosowany |
| Słowo kluczowe: | Płyta warstwowa Rockwool |
Zamówiony RAL Kolor Nowoczesny Design wodoodporny Panel Sandwich z wełny skalnej do izolacji budowlanej w biurze lub
| Width: | 1000mm |
|---|---|
| Color: | RAL Color;Customized |
| Length: | Customized |

