Wszystkie produkty
-
Płyta warstwowa Rockwool
-
Płyta warstwowa z poliuretanu
-
Akustyczny panel warstwowy
-
Płyta warstwowa z wełny szklanej
-
Magazyn stali prefabrykowanej
-
Metalowe panele okładzinowe
-
blacha perforowana
-
Profilowana blacha stalowa
-
Stalowe poszycie podłogowe
-
Aluminiowy panel warstwowy
-
Składany dom kontenerowy
-
Płyta warstwowa EPS
-
Dekoracyjny panel warstwowy
-
Narożnik panelu warstwowego
-
Węzeł ze stali
-
Izolacja z wełny szklanej
-
Izolacja z wełny skalnej
-
Belka stalowa konstrukcyjna
-
Stalowy kąt
-
Sekcja kanału stalowego
-
PAN„Otrzymaliśmy go 8 dni temu i wszystko poszło bardzo dobrze, dziękujemy, cieszymy się, że go mamyprodukt już w zakładzie. Wszystko, co komunikujemy z Tobą" -
PAN„Cześć Kerry, przeprowadziliśmy dalsze testy na panelu i jesteśmy zadowoleni z wyników”. -
Panibardzo zadowolona i dobry produkt. Szybka wysyłka i wszystko poszło bardzo dobrze
słowa kluczowe [ rockwool t m sandwich ] mecz 337 produkty.
Metalowe izolowane panele sandwich domy panele sandwich ściany
| Nazwa produktu: | Płyty sandwich z wełny kamiennej z uszczelnieniem PU |
|---|---|
| MOQ: | 200-500 metrów kwadratowych |
| Certyfikat: | CE |
9000mm Max Length Rockwool Sandwich Panel Perfect for 100 Lab Clean Room Needs
| Fire Resistance: | Class A |
|---|---|
| Applications: | 100 Lab / Laboratory Clean Room |
| Key Words: | Rockwool Sandwich Panel |
Modern Design Rockwool Sandwich Panel with Levels A and Galvanized Sheet Surface Material
| Fireproof: | A Grade |
|---|---|
| Cleanliness: | Class 100-100000 |
| Key Words: | Rockwool Sandwich Panel |
Wodoodporna płyta warstwowa Rockwool 50 mm Arkusz izolacyjny PUF do ściany dachu
| Szerokość: | 1000 mm |
|---|---|
| Typ: | Płyta warstwowa |
| certyfikat: | CE |
Zewnętrzna ściana ognioodporna płyta warstwowa Rockwool do sklepu z izolacją budowlaną
| Nazwa produktu: | Ognioodporny panel warstwowy Rockwool do izolacji budowlanej Sklep Zewnętrzny budynek biurowy |
|---|---|
| Grubość: | 50mm-200mm |
| Szerokość: | 950 mm, 960 mm, 1000 mm |
Lekki dźwiękoszczelny panel warstwowy Ognioodporny panel ścienny PU
| Nazwa produktu: | Dźwiękochłonny panel warstwowy Rockwool Izolacja ognioodporna Lekki standardowy panel ścienny |
|---|---|
| Gęstość: | 100kg/m3 |
| Kolor: | Dostosowane |
Łatwa instalacja Akustyczny panel warstwowy Pochłaniający dźwięk wełna szklana wełna mineralna
| Nazwa produktu: | Łatwa instalacja Akustyczny panel warstwowy z wełny szklanej Rockwool |
|---|---|
| kolor: | RAL; Dostosowane |
| Gwarancja: | ponad 50 lat |
Baodu Rockwool Composite Panels Soundproof Fireproof Wysoka izolacja
| Nazwa produktu: | BAODU Dźwiękoszczelne, ognioodporne panele kompozytowe z wełny mineralnej o wysokiej izolacji |
|---|---|
| Długość: | Dostosowane |
| Aplikacja: | Ściany Budynku Magazynu Pokrycia Dachowe Ściana I Dach |
Dźwiękoszczelna płyta warstwowa z wełny mineralnej o grubości 1000 mm
| Nazwa produktu: | Płyta warstwowa z wełny mineralnej o grubości 1000 mm do izolacji budowlanej w biurze zewnętrznym z |
|---|---|
| Wodoodporny: | Tak |
| Aplikacja: | Ściany Budynku Magazynu Pokrycia Dachowe Ściana I Dach |
Energooszczędne płyty kompozytowe z wełny skalnej o gęstości 90-150 kg/m3
| Gęstość: | 90-150 kg/m3 |
|---|---|
| Dźwiękoszczelny: | - Tak, tak. |
| Zalety: | Doskonała izolacja ognioodporna Ognioodporność Lekka i łatwa w instalacji Ognioodporna Innowacyjna t |

