Wszystkie produkty
-
Płyta warstwowa Rockwool
-
Płyta warstwowa z wełny szklanej
-
Płyta warstwowa z poliuretanu
-
Akustyczny panel warstwowy
-
Magazyn stali prefabrykowanej
-
Metalowe panele okładzinowe
-
blacha perforowana
-
Profilowana blacha stalowa
-
Stalowe poszycie podłogowe
-
Aluminiowy panel warstwowy
-
Składany dom kontenerowy
-
Płyta warstwowa EPS
-
Dekoracyjny panel warstwowy
-
Narożnik panelu warstwowego
-
Węzeł ze stali
-
Izolacja z wełny szklanej
-
Izolacja z wełny skalnej
-
Belka stalowa konstrukcyjna
-
Stalowy kąt
-
Sekcja kanału stalowego
-
PAN„Otrzymaliśmy go 8 dni temu i wszystko poszło bardzo dobrze, dziękujemy, cieszymy się, że go mamyprodukt już w zakładzie. Wszystko, co komunikujemy z Tobą" -
PAN„Cześć Kerry, przeprowadziliśmy dalsze testy na panelu i jesteśmy zadowoleni z wyników”. -
Panibardzo zadowolona i dobry produkt. Szybka wysyłka i wszystko poszło bardzo dobrze
słowa kluczowe [ rockwool t m sandwich ] mecz 163 produkty.
Uszczelnienie PU Wełna mineralna Płyta warstwowa Rockwool 100 kg / m3 OEM
| Nazwa produktu: | Płyty warstwowe z rdzeniem z wełny mineralnej Pu Uszczelnienie wełny mineralnej |
|---|---|
| Szerokość: | 950 mm, 960 mm, 1000 mm |
| Grubość: | 50 mm-200 mm itp |
Płyty dachowe Rockwool Sandwich klasy A z uszczelnieniem poliuretanowym Ognioodporne
| Nazwa produktu: | Panel warstwowy Rockwool z uszczelnieniem poliuretanowym Ognioodporne panele warstwowe klasy A |
|---|---|
| Szerokość: | 950 mm, 960 mm, 1000 mm |
| Grubość: | 50 mm-200 mm itp |
Warsztat magazynowy Płyta warstwowa Rockwool Izolacja poliuretanowa ODM
| Kolor: | RAL |
|---|---|
| Główny materiał: | Wełna mineralna, wełna mineralna/wełna szklana, włókno szklane |
| Nazwa produktu: | płyta warstwowa z wełny mineralnej, płyta warstwowa Rockwool |
Łatwa instalacja Akustyczny panel warstwowy Pochłaniający dźwięk wełna szklana wełna mineralna
| Nazwa produktu: | Łatwa instalacja Akustyczny panel warstwowy z wełny szklanej Rockwool |
|---|---|
| kolor: | RAL; Dostosowane |
| Gwarancja: | ponad 50 lat |
Panel akustyczny z polyuretanu wełny kamiennej 60-200 kg/m3 Gęstość
| Nazwa produktu: | Polyuretanowa wełna kamienna 60-200 kg/m3 Gęstość akustyczna paneli z napędem z obsługą techniczną o |
|---|---|
| Długość: | Zindywidualizowane |
| OEM / ODM: | Dostępne |
ODM Performance Rockwool Acoustic Sandwich Panel do sufitu ściennego w pokoju
| Nazwa produktu: | Wydajny panel akustyczny Rockwool Acoustic Sandwich do rozwiązań dźwiękochłonnych Ściana Dach Sufit |
|---|---|
| Instalacja: | Łatwy |
| Wydajność akustyczna: | Doskonały |
Izolacja termiczna Panel warstwowy Konstrukcja 50 mm Coolroom Panel Materiał PU
| Nazwa produktu: | Izolacja cieplna Ognioodporna blacha stalowa Izolacja akustyczna Panel Rockwool Glasswool Pu Materia |
|---|---|
| Grubość: | 50mm 75mm 80mm 100mm 125mm 150mm 200mm |
| Trwałość: | Wysoki |
Ognioodporna izolowana płyta warstwowa PUF 25 mm PU Rockwool
| Nazwa produktu: | Certyfikat CE Ognioodporna dźwiękochłonna izolacja akustyczna Panel warstwowy PU Rockwool |
|---|---|
| Materiał: | wełna mineralna/wełna szklana/pu |
| Dźwiękoszczelny: | Tak |
Płyty warstwowe z pianki poliuretanowej Glasswool Pir do chłodni ODM
| Nazwa produktu: | Akustyczny panel warstwowy z wełny szklanej do budynków i innych urządzeń termicznych |
|---|---|
| Gęstość: | 60-200kg/m3 |
| Instalacja: | Łatwy |
Prefabrykowana izolacja cieplna z płyt warstwowych akustycznych do elewacji ścian
| Nazwa produktu: | Ognioodporny, dźwiękoszczelny, akustyczny panel warstwowy Izolacja cieplna Trwała |
|---|---|
| Słowo kluczowe: | Akustyczny panel warstwowy |
| Długość: | Dostosowane |

