Wszystkie produkty
-
Płyta warstwowa Rockwool
-
Płyta warstwowa z poliuretanu
-
Akustyczny panel warstwowy
-
Płyta warstwowa z wełny szklanej
-
Magazyn stali prefabrykowanej
-
Metalowe panele okładzinowe
-
blacha perforowana
-
Profilowana blacha stalowa
-
Stalowe poszycie podłogowe
-
Aluminiowy panel warstwowy
-
Składany dom kontenerowy
-
Płyta warstwowa EPS
-
Dekoracyjny panel warstwowy
-
Narożnik panelu warstwowego
-
Węzeł ze stali
-
Izolacja z wełny szklanej
-
Izolacja z wełny skalnej
-
Belka stalowa konstrukcyjna
-
Stalowy kąt
-
Sekcja kanału stalowego
-
PAN„Otrzymaliśmy go 8 dni temu i wszystko poszło bardzo dobrze, dziękujemy, cieszymy się, że go mamyprodukt już w zakładzie. Wszystko, co komunikujemy z Tobą" -
PAN„Cześć Kerry, przeprowadziliśmy dalsze testy na panelu i jesteśmy zadowoleni z wyników”. -
Panibardzo zadowolona i dobry produkt. Szybka wysyłka i wszystko poszło bardzo dobrze
słowa kluczowe [ rockwool t m sandwich ] mecz 337 produkty.
Nowoczesna płytka roślinna do izolacji konstrukcyjnej ze stali 0,4-0,8 mm
| Zastosowanie: | Ściany Budynku Magazynu Pokrycia Dachowe Ściana I Dach |
|---|---|
| Wykorzystanie: | Sklep z izolacjami budowlanymi Biuro zewnętrzne |
| Grubość stali: | 0,4 mm-0,8 mm |
SkładPaneł Sandwich z wełny
| Nazwa produktu: | Ognioodporny panel warstwowy Rockwool z poliuretanem na dach i ścianę magazynu Fabhouse |
|---|---|
| Grubość stalowa: | 0,4 mm-0,8 mm |
| Styl projektowania: | Nowoczesny |
50mm-200mm Rockwool Sandwich Panel Izolacja Ognioodporna Lekka Dla Dachów
| Nazwa produktu: | Izolacja ognioodporna, wysokowydajna, lekka płyta warstwowa z wełny mineralnej o grubości 50 mm-200 |
|---|---|
| Słowo kluczowe: | Płyta warstwowa Rockwool do pokrycia dachowego |
| Styl projektowania: | Nowoczesny |
Lekkie płyty akustyczne z wełny skalnej 150 mm
| Nazwa produktu: | Lekkie płyty Sandwich z wełny skalnej Gęstość 90-150 kg/m3 Grubość stali 0,4 mm-0,8 mm |
|---|---|
| Zastosowanie: | Ściany Budynku Magazynu Pokrycia Dachowe Ściana I Dach |
| Rodzaj: | Płyty sandwich z wełny kamiennej z uszczelnieniem PU |
125mm Rockwool Sandwich Panel Nowoczesny styl projektowania Soundproof
| Nazwa produktu: | Rockwool Sandwich Panel z online wsparciem technicznym Modern Design Style |
|---|---|
| Wodoodporny: | - Tak, tak. |
| Szerokość: | 1000 mm |
0.4mm Steel Rockwool Sandwich Panel Dostosowane długości
| Nazwa produktu: | PANEL SANDWICH STAIL Długości dostosowane do różnych zastosowań Panele Sandwich Rockwool |
|---|---|
| Kolor: | Kolor RAL; dostosowany |
| Słowo kluczowe: | Płyta warstwowa Rockwool |
Zmniejszenie hałasu Płytka kanapkowa Wełna mineralna Energooszczędne dla projektów budowlanych
| Rodzaj: | Płyty sandwich z wełny kamiennej z uszczelnieniem PU |
|---|---|
| Usługa posprzedażna: | Pomoc techniczna online, instalacja na miejscu |
| Wodoodporny: | - Tak, tak. |
PU Panel uszczelniający Sandwich Rockwool RAL Kolor Certyfikat CE
| Nazwa produktu: | PU uszczelniający płytkę roślinną z kolorem RAL i certyfikatem CE |
|---|---|
| Materiał: | Wełna mineralna, PU, stal kolorowa |
| Słowo kluczowe: | Płyta warstwowa Rockwool |
Zamówiony RAL Kolor Nowoczesny Design wodoodporny Panel Sandwich z wełny skalnej do izolacji budowlanej w biurze lub
| Width: | 1000mm |
|---|---|
| Color: | RAL Color;Customized |
| Length: | Customized |
Kolorowy RAL Panel Sandwich Rockwool Ognioodporny Panel izolacyjny dla biura zewnętrznego
| Application: | Wall Building Warehouse Roofing Wall And Roof |
|---|---|
| Soundproof: | Yes |
| Color: | RAL Color;Customized |

