Wszystkie produkty
-
Płyta warstwowa Rockwool
-
Płyta warstwowa z poliuretanu
-
Akustyczny panel warstwowy
-
Płyta warstwowa z wełny szklanej
-
Magazyn stali prefabrykowanej
-
Metalowe panele okładzinowe
-
blacha perforowana
-
Profilowana blacha stalowa
-
Stalowe poszycie podłogowe
-
Aluminiowy panel warstwowy
-
Składany dom kontenerowy
-
Płyta warstwowa EPS
-
Dekoracyjny panel warstwowy
-
Narożnik panelu warstwowego
-
Węzeł ze stali
-
Izolacja z wełny szklanej
-
Izolacja z wełny skalnej
-
Belka stalowa konstrukcyjna
-
Stalowy kąt
-
Sekcja kanału stalowego
-
PAN„Otrzymaliśmy go 8 dni temu i wszystko poszło bardzo dobrze, dziękujemy, cieszymy się, że go mamyprodukt już w zakładzie. Wszystko, co komunikujemy z Tobą" -
PAN„Cześć Kerry, przeprowadziliśmy dalsze testy na panelu i jesteśmy zadowoleni z wyników”. -
Panibardzo zadowolona i dobry produkt. Szybka wysyłka i wszystko poszło bardzo dobrze
słowa kluczowe [ fire resistant sandwich panels ] mecz 503 produkty.
Zindywidualizowana izolacja panelu szklanowego
| Szerokość: | 1000 mm |
|---|---|
| Usługa posprzedażna: | Pomoc techniczna online, instalacja na miejscu |
| Zdolność rozwiązania projektu: | Projekt graficzny Projekt modelu 3D Kompletne rozwiązanie dla projektu |
Płyty Sandwich Rockwool / Rockwool Insulated Sandwich Board Ognioodporne Płyty izolacyjne dźwiękoodporne
| Soundproof: | Yes |
|---|---|
| Heat-insulation: | Yes |
| After-sale Service: | Online Technical Support, Onsite Installation |
Próbka paneli sandwichów ze szklanej wełny o niestandardowej gęstości w różnych grubościach i kolorach
| Próbka: | Bezpłatna próbka |
|---|---|
| Gęstość: | 50mm 75mm 80mm 100mm 125mm 150mm 200mm |
| Kolor: | Wymagania klienta |
Zindywidualizowany akustyczny panel sendwichowy dla budynków i innych urządzeń izolacji cieplnej
| Application: | Warehouse, Building And Other Equipments Thermal |
|---|---|
| Surface: | Prepainted |
| Color: | RAL;Customized |
Płyty sandwich z poliuretanu o grubości 1000 mm o gęstości 38-42 kg/m3
| Nazwa produktu: | Płyty sandwich z poliuretanu o grubości 1000 mm o gęstości 38-42 kg/m3 |
|---|---|
| gęstość: | 40-42kg/m3 |
| Materiał: | poliuretan |
Certyfikowany PU poliuretanowy izolowany dach i ściana
| Nazwa produktu: | Certyfikowany PU poliuretanowy izolowany dach i ściana |
|---|---|
| Usługa posprzedażna: | Wsparcie techniczne online |
| izolacja cieplna: | - Tak, proszę. |
Aluminiowa pianka RAL Kolor niestandardowy Szklanawota Zewnętrzna ściana Sandwich Panel 64kg/M3 Gęstość
| Nazwa produktu: | Pianka aluminiowa Kolor RAL Dostosowany panel ścienny z wełny szklanej o gęstości 64 kg / m3 |
|---|---|
| Kolor: | Kolor RAL; dostosowany |
| Próbka: | Bezpłatna próbka |
Długość PU Pianka Szklana Wola Szklana Wola Sandwicz Panel Ognioodporny
| Nazwa produktu: | Panel warstwowy z wełny szklanej o niestandardowej długości, ognioodporny panel z wełny szklanej |
|---|---|
| Długość: | Zindywidualizowane |
| Usługa posprzedażna: | Pomoc techniczna online, instalacja na miejscu |
Zastosowalna prefabrykowana ramka konstrukcja stalowa odporność na ogień
| Nazwa produktu: | Zastosowalna prefabrykowana ramka konstrukcja stalowa odporność na ogień wełna kamienna płyta kanapk |
|---|---|
| Dach i ściana: | Tektura falista/EPS/PU/wełna mineralna/wełna szklana |
| Odporność na pogody: | Wysoki |
Max Length 9000mm Blue Rockwool Sandwich Panels for Construction
| Key Words: | Rockwool Sandwich Panel |
|---|---|
| Hvac System: | Heat Recovery Air Handling Unit |
| Cleanliness: | Class 100-100000 |

