Wszystkie produkty
-
Płyta warstwowa Rockwool
-
Płyta warstwowa z poliuretanu
-
Akustyczny panel warstwowy
-
Płyta warstwowa z wełny szklanej
-
Magazyn stali prefabrykowanej
-
Metalowe panele okładzinowe
-
blacha perforowana
-
Profilowana blacha stalowa
-
Stalowe poszycie podłogowe
-
Aluminiowy panel warstwowy
-
Składany dom kontenerowy
-
Płyta warstwowa EPS
-
Dekoracyjny panel warstwowy
-
Narożnik panelu warstwowego
-
Węzeł ze stali
-
Izolacja z wełny szklanej
-
Izolacja z wełny skalnej
-
Belka stalowa konstrukcyjna
-
Stalowy kąt
-
Sekcja kanału stalowego
-
PAN„Otrzymaliśmy go 8 dni temu i wszystko poszło bardzo dobrze, dziękujemy, cieszymy się, że go mamyprodukt już w zakładzie. Wszystko, co komunikujemy z Tobą" -
PAN„Cześć Kerry, przeprowadziliśmy dalsze testy na panelu i jesteśmy zadowoleni z wyników”. -
Panibardzo zadowolona i dobry produkt. Szybka wysyłka i wszystko poszło bardzo dobrze
słowa kluczowe [ fire resistant sandwich panels ] mecz 503 produkty.
Nowoczesna konstrukcja Rockwool Sandwich Panel PU uszczelnienie dźwiękoszczelne
| Gęstość: | 50mm 75mm 80mm 100mm 125mm 150mm 200mm |
|---|---|
| świadectwo: | CE |
| Słowo kluczowe: | Płyta warstwowa Rockwool |
Izolacja Panel Sandwich ze szklankowej wełny 50mm 75mm 80mm 100mm 125mm 150mm 200mm
| Nazwa produktu: | Izolacja ze szklanej wełny 50 mm 75 mm 80 mm 100 mm 125 mm 150 mm 200 mm |
|---|---|
| Szerokość: | 1000 mm |
| Słowo kluczowe: | Płyta warstwowa z wełny szklanej |
Wodoszczelny panel Sandwich Rockwool szerokość 1000 mm
| Materiał: | Wełna mineralna, PU, stal kolorowa |
|---|---|
| Zalety: | Doskonała izolacja ognioodporna Ognioodporność Lekka i łatwa w instalacji Ognioodporna Innowacyjna t |
| Styl projektowania: | Nowoczesny |
Panel sandwich z szklanego wełny
| Gwarancja: | ponad 50 lat |
|---|---|
| Długość: | Zindywidualizowane |
| Zdolność rozwiązania projektu: | Projekt graficzny Projekt modelu 3D Kompletne rozwiązanie dla projektu |
Niestandardowy 1000 mm szeroki ognioodporny szklany płytek z wełny szklanej
| Zdolność do rozwiązywania problemów związanych z projektem: | Projekt graficzny Projekt modelu 3D Kompletne rozwiązanie dla projektu |
|---|---|
| Rodzaj paneli: | Płyta warstwowa z wełny szklanej |
| Zalety: | Ognioodporne/wodoodporne/dźwiękoszczelne/izolacja termiczna/środowiskowe |
Uszczelnienie PU Wełna mineralna Płyta warstwowa Rockwool 100 kg / m3 OEM
| Nazwa produktu: | Płyty warstwowe z rdzeniem z wełny mineralnej Pu Uszczelnienie wełny mineralnej |
|---|---|
| Szerokość: | 950 mm, 960 mm, 1000 mm |
| Grubość: | 50 mm-200 mm itp |
Niestandardowy panel poliuretanowy PUR z poliuretanu RAL Panel PU do chłodni
| Powierzchnia: | Dostosowane |
|---|---|
| Dźwiękoszczelny: | Tak |
| Obsługa posprzedażna: | Wsparcie techniczne online |
Ognioodporne dekoracyjne panele warstwowe PUF Arkusze dachowe 16 mm
| Nazwa produktu: | Izolacja konstrukcyjna Pianka Pu Ognioodporna Wodoodporna 16 mm Dekoracyjny panel konstrukcyjny Sand |
|---|---|
| Korzyść: | Ognioodporne, wodoodporne, lekkie zatrzymywanie ciepła |
| Obsługa posprzedażna: | Instalacja na miejscu, szkolenie na miejscu, inne |
Prefabrykowana płyta warstwowa Rockwool 100 mm do budowy dachu
| Nazwa produktu: | Ognioodporny dźwiękoszczelny panel warstwowy Rockwool do budowy dachu na ścianie zewnętrznej z wodoo |
|---|---|
| Słowa kluczowe: | Płyta warstwowa Rockwool |
| Izolacja cieplna: | Tak |
Odporność akustyczna Rockwool Sandwich Panel Izolacja Uszczelnienie PU
| Nazwa produktu: | Wodoodporna płyta warstwowa z izolacją Rockwool Odporność akustyczna Odporność na płomień |
|---|---|
| Długość: | Dostosowane |
| certyfikat: | CE |

