Wszystkie produkty
-
Płyta warstwowa Rockwool
-
Płyta warstwowa z poliuretanu
-
Akustyczny panel warstwowy
-
Płyta warstwowa z wełny szklanej
-
Magazyn stali prefabrykowanej
-
Metalowe panele okładzinowe
-
blacha perforowana
-
Profilowana blacha stalowa
-
Stalowe poszycie podłogowe
-
Aluminiowy panel warstwowy
-
Składany dom kontenerowy
-
Płyta warstwowa EPS
-
Dekoracyjny panel warstwowy
-
Narożnik panelu warstwowego
-
Węzeł ze stali
-
Izolacja z wełny szklanej
-
Izolacja z wełny skalnej
-
Belka stalowa konstrukcyjna
-
Stalowy kąt
-
Sekcja kanału stalowego
-
PAN„Otrzymaliśmy go 8 dni temu i wszystko poszło bardzo dobrze, dziękujemy, cieszymy się, że go mamyprodukt już w zakładzie. Wszystko, co komunikujemy z Tobą" -
PAN„Cześć Kerry, przeprowadziliśmy dalsze testy na panelu i jesteśmy zadowoleni z wyników”. -
Panibardzo zadowolona i dobry produkt. Szybka wysyłka i wszystko poszło bardzo dobrze
słowa kluczowe [ fire resistant sandwich panels ] mecz 503 produkty.
Strukturalny prefabrykowany panel warstwowy z wełny szklanej 25 mm Panele chłodnicze do dachów budynków
| Nazwa produktu: | Antykorozyjna płyta warstwowa z wełny szklanej pochłaniająca dźwięk do dachów budynków i ścian |
|---|---|
| Obróbka powierzchniowa: | Dostosowane |
| Gęstość: | 64kg/m3 |
OEM Prefabrykowany izolowany panel warstwowy z wełny szklanej Pokrycie dachowe Poliuretan 100 mm
| Nazwa produktu: | Izolowana akustyczna izolacja termiczna Prefabrykowany panel warstwowy z wełny szklanej z krawędzią |
|---|---|
| Szerokość: | 1000 mm |
| Obsługa posprzedażna: | Pomoc techniczna online, instalacja na miejscu |
Dźwiękoszczelny panel warstwowy Puf Izolowane metalowe panele warstwowe
| Nazwa produktu: | Rock Wool Acoustic Sandwich Panel Izolacja akustyczna budynku Thermal |
|---|---|
| Dźwiękoszczelny: | Tak |
| Słowo kluczowe: | Akustyczny panel warstwowy z wełny mineralnej |
125 mm Ognioodporny klasy A Akustyczny panel kanapkowy Odporność na wilgoć
| Trwałość: | Wysoki |
|---|---|
| Gwarancja: | ponad 50 lat |
| Słowo kluczowe: | Akustyczny panel warstwowy |
125 mm Szklanowołowe Izolowane Panel Sandwich Odporność na ogień Lekka waga
| Nazwa produktu: | Odporność ogniowa Lekka wełna szklana, rozwiązanie do izolacji akustycznej |
|---|---|
| Obróbka powierzchniowa: | Dostosowane |
| Długość: | Dostosowane |
Izolowany 50mm Eps Panel Sandwich Wysokiej Wydajności Do Budownictwa
| Nazwa produktu: | Izolowany, wysokowydajny panel warstwowy EPS do zastosowań budowlanych |
|---|---|
| Izolacja cieplna: | Tak |
| DOŻYWOTNI: | 15-30 lat |
Długość na zamówienie Panel Sandwich Rockwool 80 mm
| Nazwa produktu: | Najwyższej jakości płytka Sandwich z wełny kamiennej |
|---|---|
| Dźwiękoszczelny: | - Tak, tak. |
| Kolor: | Kolor RAL; dostosowany |
Długość paska z wełny mineralnej do izolacji akustycznej
| Rodzaj: | Płyty sandwich z wełny kamiennej z uszczelnieniem PU |
|---|---|
| Grubość stali: | 0,4 mm-0,8 mm |
| Długość: | Zindywidualizowane |
Ognioodporny Panel Sandwich z wełny kamiennej
| Długość: | Zindywidualizowane |
|---|---|
| Zastosowanie: | Ściany Budynku Magazynu Pokrycia Dachowe Ściana I Dach |
| Dźwiękoszczelny: | - Tak, tak. |
Dostosowywalny paneł sendwichowy ze szklanej wełny w różnych grubościach dla dostosowanych rozwiązań izolacyjnych
| Materiał: | Wełna szklana |
|---|---|
| Gwarancja: | ponad 50 lat |
| Kolor: | Wymagania klienta |

