Wszystkie produkty
-
Płyta warstwowa Rockwool
-
Płyta warstwowa z poliuretanu
-
Akustyczny panel warstwowy
-
Płyta warstwowa z wełny szklanej
-
Magazyn stali prefabrykowanej
-
Metalowe panele okładzinowe
-
blacha perforowana
-
Profilowana blacha stalowa
-
Stalowe poszycie podłogowe
-
Aluminiowy panel warstwowy
-
Składany dom kontenerowy
-
Płyta warstwowa EPS
-
Dekoracyjny panel warstwowy
-
Narożnik panelu warstwowego
-
Węzeł ze stali
-
Izolacja z wełny szklanej
-
Izolacja z wełny skalnej
-
Belka stalowa konstrukcyjna
-
Stalowy kąt
-
Sekcja kanału stalowego
-
PAN„Otrzymaliśmy go 8 dni temu i wszystko poszło bardzo dobrze, dziękujemy, cieszymy się, że go mamyprodukt już w zakładzie. Wszystko, co komunikujemy z Tobą" -
PAN„Cześć Kerry, przeprowadziliśmy dalsze testy na panelu i jesteśmy zadowoleni z wyników”. -
Panibardzo zadowolona i dobry produkt. Szybka wysyłka i wszystko poszło bardzo dobrze
słowa kluczowe [ fire resistant sandwich panels ] mecz 503 produkty.
Modern Design Rockwool Sandwich Panel with Levels A and Galvanized Sheet Surface Material
| Fireproof: | A Grade |
|---|---|
| Cleanliness: | Class 100-100000 |
| Key Words: | Rockwool Sandwich Panel |
Izolacja mineralna PU Rockwool Płyta warstwowa Prefabrykowana stal falista kolorowa
| Główny materiał: | Wełna mineralna, wełna mineralna/wełna szklana, włókno szklane |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Płyta warstwowa Pu Mineral Rock Wełna Prefabrykowana płyta ścienna z blachy falistej w kolorze stali |
| Długość: | Dostosowane |
Dostosowana izolacja akustyczna Rockwool Panel warstwowy ze stali dźwiękochłonnej
| Nazwa produktu: | Izolowany ognioodporny panel ścienny RockWool Acoustic Sandwich Metal Dźwiękoszczelny |
|---|---|
| Szerokość: | 950 mm, 960 mm, 1000 mm |
| Grubość: | 50 mm-200 mm itp |
Izolacja termiczna Panel warstwowy z wełny szklanej 100 mm Niestandardowy
| Nazwa produktu: | Nowy materiał Panel ścienny z wełny szklanej Panel warstwowy z wełny szklanej Ognioodporny Wodoodpor |
|---|---|
| Materiał: | Wełna szklana |
| Długość: | Dostosowane |
Wodoodporna płyta warstwowa z panelem Puf 50 mm do infrastruktury budynków
| Nazwa produktu: | Panel warstwowy z wełny szklanej Ognioodporny Wodoodporny Odporny na wilgoć Kompleksowe rozwiązanie |
|---|---|
| Grubość: | 50/75/100/150/200mm |
| Gwarancja: | ponad 50 lat |
Zewnętrzna okładzina ścienna z aluminiowego panelu warstwowego ACP w kolorze
| Nazwa produktu: | Aluminiowy panel budowlany Okładzina ścienna Panele warstwowe Kolorowe elementy zewnętrzne |
|---|---|
| Gęstość: | 64-120KG/m3 |
| Szerokość: | 950 mm, 960 mm, 1000 mm |
Izolacja poliuretanowa Dekoracyjna okładzina z płyt warstwowych do systemu budowlanego
| Nazwa produktu: | Nowoczesna okładzina warstwowa z izolacją poliuretanową do systemu budowlanego |
|---|---|
| Instalacja: | Łatwy/Szybki |
| Grubość: | (W)350mm * (T)16mm * (L)3800mm. (szer.)350mm * (gł.)16mm * (dł.)3800mm. (customized |
Izolacja budowlana Redukcja hałasu Panel Sandwich Ral Kolor
| Nazwa produktu: | Izolacja konstrukcyjna Kolor RAL Izolacja akustyczna Panel do izolacji termicznej budynków i innych |
|---|---|
| izolacja cieplna: | Tak |
| Długość: | Dostosowane |
Łatwa instalacja Akustyczny panel warstwowy Pochłaniający dźwięk wełna szklana wełna mineralna
| Nazwa produktu: | Łatwa instalacja Akustyczny panel warstwowy z wełny szklanej Rockwool |
|---|---|
| kolor: | RAL; Dostosowane |
| Gwarancja: | ponad 50 lat |
Prefabrykowany 125 mm izolowany paneł kanapkowy Pu Foam Sealing Customized for Construction
| Nazwa produktu: | Prefabrykowana izolowana pianka Pu z wełny mineralnej Dostosowana konstrukcja płyt warstwowych |
|---|---|
| Gęstość: | 100kg/m3 |
| Wodoodporny: | Tak |

