Wszystkie produkty
-
Płyta warstwowa Rockwool
-
Płyta warstwowa z poliuretanu
-
Akustyczny panel warstwowy
-
Płyta warstwowa z wełny szklanej
-
Magazyn stali prefabrykowanej
-
Metalowe panele okładzinowe
-
blacha perforowana
-
Profilowana blacha stalowa
-
Stalowe poszycie podłogowe
-
Aluminiowy panel warstwowy
-
Składany dom kontenerowy
-
Płyta warstwowa EPS
-
Dekoracyjny panel warstwowy
-
Narożnik panelu warstwowego
-
Węzeł ze stali
-
Izolacja z wełny szklanej
-
Izolacja z wełny skalnej
-
Belka stalowa konstrukcyjna
-
Stalowy kąt
-
Sekcja kanału stalowego
-
PAN„Otrzymaliśmy go 8 dni temu i wszystko poszło bardzo dobrze, dziękujemy, cieszymy się, że go mamyprodukt już w zakładzie. Wszystko, co komunikujemy z Tobą" -
PAN„Cześć Kerry, przeprowadziliśmy dalsze testy na panelu i jesteśmy zadowoleni z wyników”. -
Panibardzo zadowolona i dobry produkt. Szybka wysyłka i wszystko poszło bardzo dobrze
słowa kluczowe [ fire resistant sandwich panels ] mecz 503 produkty.
Innowacyjna technologia panel sandwich wełny kamiennej
| Gęstość: | 90-150 kg/m3 |
|---|---|
| Styl projektowania: | Nowoczesny |
| Nazwa produktu: | Płyty sandwich z wełny kamiennej z uszczelnieniem PU |
Super Fireproof Modern Rockwool Sandwich Panel Gęstość Soundproof wodoodporny 1000mm
| Styl projektowania: | Nowoczesne |
|---|---|
| gęstość: | 90-150 kg/m3 |
| Usługa posprzedażna: | Pomoc techniczna online, instalacja na miejscu |
Zastosowany nowoczesny płaszcz z żarówką szklanej wełny wodoszczelny dźwiękoszczelny
| Próbka: | Bezpłatna próbka |
|---|---|
| Usługa posprzedażna: | Pomoc techniczna online, instalacja na miejscu |
| Obsługa powierzchni: | Zindywidualizowane |
Nowoczesny ognioodporny paneł sandwich ze szklanej wełny do izolacji termicznej dźwiękoodpornej
| Gęstość: | 50mm 75mm 80mm 100mm 125mm 150mm 200mm |
|---|---|
| Usługa posprzedażna: | Pomoc techniczna online, instalacja na miejscu |
| Zalety: | Ognioodporne/wodoodporne/dźwiękoszczelne/izolacja termiczna/środowiskowe |
Panel Sandwich ze szklanej wełny 1000 mm Długość 100 mm Kolor wymagany przez klienta
| Długość: | Zindywidualizowane |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Panel Sandwich ze szklanej wełny 1000 mm Długość 100 mm w kolorach wymaganych przez klientów |
| Kolor: | Wymagania klienta |
Panel złożony z aluminium cena PU wełna kamienna EPS piankowy panel kanapkowy sklejka do materiałów budowlanych
| Kolor: | Kolor RAL; dostosowany |
|---|---|
| Gęstość: | 50 mm-200 mm itp |
| Powierzchnia: | Zindywidualizowane |
Zastosowalny ognioodporny płytek z pianki szklanej wełny dla materiałów budowlanych
| Nazwa produktu: | Konfigurowalna długość i kolor Ognioodporna, ognioodporna płyta warstwowa z wełny szklanej do materi |
|---|---|
| Długość: | Zindywidualizowane |
| Kolor: | Kolor RAL; dostosowany |
Izolacja akustyczna Zewnętrzna pianka Kolor Stalowa zewnętrzna szklana wełniana płyta warstwowa do pokrycia dachowego
| Nazwa produktu: | Izolacja akustyczna Zewnętrzna pianka Kolor Stalowa zewnętrzna szklana wełniana płyta warstwowa do p |
|---|---|
| świadectwo: | CE |
| Słowo kluczowe: | Wełna szklana |
Dwustronna blacha stalowa z pianki poliuretanowej Pu z pianki szklanej z wełny szklanej do budynków mieszkalnych
| Nazwa produktu: | Dwustronna blacha stalowa z pianki poliuretanowej Pu z pianki szklanej z wełny szklanej do budynków |
|---|---|
| Gwarancja: | ponad 50 lat |
| Zalety: | Ognioodporne/wodoodporne/dźwiękoszczelne/izolacja termiczna/środowiskowe |
9000mm Max Length Rockwool Sandwich Panel Perfect for 100 Lab Clean Room Needs
| Fire Resistance: | Class A |
|---|---|
| Applications: | 100 Lab / Laboratory Clean Room |
| Key Words: | Rockwool Sandwich Panel |

