Wszystkie produkty
-
Płyta warstwowa Rockwool
-
Płyta warstwowa z poliuretanu
-
Akustyczny panel warstwowy
-
Płyta warstwowa z wełny szklanej
-
Magazyn stali prefabrykowanej
-
Metalowe panele okładzinowe
-
blacha perforowana
-
Profilowana blacha stalowa
-
Stalowe poszycie podłogowe
-
Aluminiowy panel warstwowy
-
Składany dom kontenerowy
-
Płyta warstwowa EPS
-
Dekoracyjny panel warstwowy
-
Narożnik panelu warstwowego
-
Węzeł ze stali
-
Izolacja z wełny szklanej
-
Izolacja z wełny skalnej
-
Belka stalowa konstrukcyjna
-
Stalowy kąt
-
Sekcja kanału stalowego
-
PAN„Otrzymaliśmy go 8 dni temu i wszystko poszło bardzo dobrze, dziękujemy, cieszymy się, że go mamyprodukt już w zakładzie. Wszystko, co komunikujemy z Tobą" -
PAN„Cześć Kerry, przeprowadziliśmy dalsze testy na panelu i jesteśmy zadowoleni z wyników”. -
Panibardzo zadowolona i dobry produkt. Szybka wysyłka i wszystko poszło bardzo dobrze
słowa kluczowe [ rockwool t m sandwich ] mecz 337 produkty.
Aluminiowy panel warstwowy Rockwool Puf do metalowego systemu okładzin ściennych
| Nazwa produktu: | Płyty warstwowe z rdzeniem z wełny mineralnej Pu Uszczelnienie wełny mineralnej |
|---|---|
| Szerokość: | 950 mm, 960 mm, 1000 mm |
| Grubość: | 50 mm-200 mm itp |
Dostosowany panel warstwowy Rockwool 50 mm do izolacji konstrukcji
| Główny materiał: | Płyta Rockwool |
|---|---|
| Styl projektowania: | Nowoczesny |
| Kolor: | Dostosowane |
Odporność akustyczna Rockwool Sandwich Panel Izolacja Uszczelnienie PU
| Nazwa produktu: | Wodoodporna płyta warstwowa z izolacją Rockwool Odporność akustyczna Odporność na płomień |
|---|---|
| Długość: | Dostosowane |
| certyfikat: | CE |
75 mm Skład dźwiękoszczelny Panel Sandwich Prefabrykowany dach Wrębany Nowoczesny Design
| Nazwa produktu: | Wyposażenie w opakowania z materiałów sztucznych |
|---|---|
| Styl projektowania: | Nowoczesny |
| Grubość: | 50mm 75mm 80mm 100mm 125mm 150mm 200mm |
Cztery Strony Ramy Rockwool Cleanroom Sandwich Panel ściany
| Szerokość:: | 980mm,1180mm |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Cztery Strony Ramy Rockwool Cleanroom Sandwich Panel ściany |
| Słowo kluczowe: | Panel ścienny Sandwich Cleanroom Rockwool |
Pokój czysty Manual Panel Sandwich Inżynieria Przenośny Gmp Pokój czysty Modularny Pokój czysty bez pyłu
| Nazwa produktu: | Pokój czysty Manual Panel Sandwich Inżynieria Przenośny Gmp Pokój czysty Modularny Pokój czysty bez |
|---|---|
| Szerokość:: | 980mm,1180mm |
| Słowo kluczowe: | Clean Room Manual Panel |
Płyty z kanapkami w czystych pomieszczeniach Specjalistyczne rozwiązania dla środowisk o wysokim standardzie higieny
| Nazwa produktu: | Panele sendwichowe do pomieszczeń czystych - Specjalistyczne rozwiązania dla środowisk o wysokich st |
|---|---|
| Szerokość:: | 980mm,1180mm |
| Słowo kluczowe: | Panel ścienny z kanapką w czystym pokoju |
Izolacja Prefabrykowane panele ścienne Ognioodporne panele sandwich Modularne pomieszczenie czyste
| Nazwa produktu: | Izolacja Prefabrykowane panele ścienne Ognioodporne panele sandwich Modularne pomieszczenie czyste |
|---|---|
| Słowo kluczowe: | Modułowe pomieszczenie czyste |
| Aplikacje :: | Farmaceutyczny salon czysty, elektroniczny salon czyszczący, pokarm czysty itp. |
Wyższa odporność ogniowa Płyty dachowe z wełny skalnej Izolacja Lekka waga Łatwo instalować
| Materiał: | Wełna mineralna, PU, stal kolorowa |
|---|---|
| Usługa posprzedażna: | Pomoc techniczna online, instalacja na miejscu |
| Nazwa produktu: | Płyty sandwich z wełny kamiennej z uszczelnieniem PU |
Nowoczesna konstrukcja Rockwool Sandwich Panel PU uszczelnienie dźwiękoszczelne
| Gęstość: | 50mm 75mm 80mm 100mm 125mm 150mm 200mm |
|---|---|
| świadectwo: | CE |
| Słowo kluczowe: | Płyta warstwowa Rockwool |

